IndyCar. Finikse vykusioje kvalifikacijoje greičiausias S. Bourdais

logo 2018 Balandžio 07 d. 12:48, IndyCar

Finikso (JAV) ovale vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą tarp visų dalyvių užfiksavo ir „pole“ poziciją iškovojo Sebastienas Bourdais.

Prancūzas trasoje pasirodė paskutinis. Įveikęs du įskaitinius ratus sportininkas užfiksavo 188,539 mylių/h (303,420 km/h) vidutinį greitį ir vos 0,4 mylios/h aplenkė antroje vietoje likusį „Penske“ komandos pilotą Simoną Pagenaud.

Pastarasis ilgą laiką pirmavo ir lenkė tuo metu antroje vietoje buvusį komandos draugą Willą Powerį.

Ketvirtą startinę poziciją iškovojo „Andretti“ ekipos atstovas Alexanderis Rossi. O „Schmidt“ komandos lenktynininkai Jamesas Hinhcliffe‘as ir naujokas Robertas Wickensas pasidalino pozicijas trečioje startinėje eilėje.

Čempiono titulą ginantis Josefas Newgardenas kvalifikacijoje liko septintas, greičiu pranokęs antrąjį „Andretti“ ekipos pilotą Ryaną Hunterį-Reay‘ų.

Greičiausiųjų dešimtuką užbaigė du brazilai: Tony Kanaanas ir čempionato naujokas Pietro Fittipaldi.

Antrosios šių metų „IndyCar“ sezono lenktynės Finikso trasoje prasidės sekmadienį 04:30 val. Lietuvos laiku.