IndyCar. „Gateway“ trasoje - 50-oji W. Powerio „pole“

logo 2017 Rugpjūčio 26 d. 12:08, IndyCar

„Gateway“ trasoje vykusiuose „IndyCar“ kvalifikaciniuose važiavimuose šeštąją „pole“ poziciją sezone ir 50-ąją karjeroje iškovojo Willas Poweris, o jo komandos draugai liko 2-4 vietose.

Paskutinis trasoje pasirodęs australas pasiekė 189,642 mylių/h (305,200 km/h) vidutinį greitį ir įveikė iki tol kvalifikacijoje pirmavusį komandos draugą bei čempionato lyderį Josefą Newgardeną.

Kai paskutinį kartą „Gateway“ trasoje buvo surengtos lenktynės 2003 metais, jose iš „pole“ pozicijos startavo Helio Castronevesas. Šį kartą brazilas, nusileidęs komandos draugams, varžybas pradės iš trečios vietos. Nedaug nuo jo atsiliko čempiono titulą ginantis ketvirtas „Penske“ pilotas Simonas Pagenaud.

Geriausiai tarp sportininkų, pilotavusių bolidą su „Honda“ varikliu, pasirodė „Indianapolis 500“ lenktynių nugalėtojas Takuma Sato. Japonas kvalifikacijoje liko šeštas, o greta jo startuos geriausiai važiavimuose pasirodęs „Ganassi“ pilotas Scottas Dixonas.

Po patirtos avarijos ir traumų Indianapolyje į „IndyCar“ varžybas sugrįžo Sebastienas Bourdais. Tiesa, prancūzas greičiu nenustebino ir liko tik devynioliktas.

„IndyCar“ lenktynės „Gateway“ trasoje vyks naktį iš šeštadienio į sekmadienį 04:40 val. Lietuvos laiku.