IndyCar. Indianapolio GP lenktynes pirmas pradės W. Poweris

logo 2018 Gegužės 12 d. 01:34, IndyCar

Įveikęs Robertą Wickensą vos 0,087 sek., „Penske“ pilotas Willas Poweris iškovojo „pole“ poziciją Indianapolyje vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje. Tai pirmoji australo „pole“ šiemet ir 51-oji karjeroje.

W. Poweris paskutinėje kvalifikacijos dalyje pirmuoju bandymu užfiksavo tokį rezultatą, kuris jam būtų garantavęs penktą poziciją. Bet vėliau dar kartą trasoje su panaudotomis padangomis pasirodęs australas vieną ratą įveikė per 69,8182 sek. ir iškovojo „pole“ poziciją.

Treniruotėse silpnai atrodžiusi „Schmidt“ ekipa sužibėjo kvalifikacijoje. Minėtasis R. Wickensas liko antras, o kanadiečio komandos draugas Jamesas Hinchcliffe‘as - ketvirtas. Tarp dviejų kanadiečių įsiterpė „Coyne“ lenktynininkas Sebastienas Bourdais, startuosiantis trečias.

Kvalifikacijoje puikiai pasirodė ne tik R. Wickensas, bet ir antrasis čempionato naujokas Jordanas Kingas. Pastarasis paskutinėje kvalifikacijos dalyje greičiu pranoko čempiono titulą ginantį „Penske“ pilotą Josefą Newgardeną ir iškovojo penktą startinę poziciją.

2014 m. ir 2016 m. Indianapolio GP varžybose triumfavęs Simonas Pagenaud liko už greičiausiųjų šešetuko borto. Sportininkas startuos septintas.

Indianapolio GP lenktynės prasidės šeštadienį 22:40 val. Lietuvos laiku.

1 Willas Poweris Penske Chevrolet 1:09.8182
2 Robertas Wickensas Schmidt Honda 1:09.9052
3 Sebastienas Bourdais Coyne Honda 1:09.9449
4 Jamesas Hinchcliffe'as Schmidt Honda 1:10.0858
5 Jordanas Kingas Carpenter Chevrolet 1:10.1326
6 Josefas Newgardenas Penske Chevrolet 1:10.7276
7 Simonas Pagenaud Penske Chevrolet 1:10.0382