IndyCar. Pocono ovale „pole“ iškovojo W. Poweris

logo 2018 Rugpjūčio 18 d. 23:22, IndyCar

Pocono (JAV) ovale vykusioje „IndyCar“ kvalifikacijoje geriausią rezultatą tarp visų dalyvių užfiksavo ir 53-ią „pole“ poziciją karjeroje iškovojo „Penske“ pilotas Willas Poweris.

Australas, įveikęs du įskaitinius ratus, užfiksavo vidutinį greitį didesnį nei 219 mylių/h (352,45 km/h). Sportininkas rytojaus lenktynėse sieks trečiosios pergalės Pocono trasoje.

Pirmasis trasoje pasirodė po traumos į čempionatą sugrįžęs Pietro Fittipaldi, kuris du ratus įveikė užfiksavęs 214 mylių/h vidutinį greitį. Tokį rezultatą be didesnio vargo pagerino daugelis sportininkų.

Vėliau geriausią rezultatą užfiksavo ir į pirmąją poziciją pakilo kitas „Penske“ ekipos pilotas Simonas Pagenaud. Bet prancūzą greičiu pranoko ir lyderiu tapo „Andretti“ atstovas Ryanas Hunteris-Reay‘us.

Šį kartą greičiu niekas neprilygo W. Poweriui. Australas buvo 1,7 mylios/h greitesnis už R. Hunterį-Reay‘ų. Pastarąjį vėliau greičiu pranoko ir čempiono titulą ginantis Josefas Newgardenas bei komandos draugas Alexanderis Rossi.

Čempionate pirmaujantis „Ganassi“ pilotas Scottas Dixonas kvalifikacijoje liko tik tryliktas.

Sekmadienį Pocono ovale „IndyCar“ lenktynės prasidės 21:00 val. Lietuvos laiku.