IndyCar. Watkins Glene pirmąją „pole“ iškovojo A. Rossi

logo 2017 Rugsėjo 02 d. 23:53, IndyCar
Greičiu pranokęs daugkartinį „IndyCar“ čempioną Scottą Dixoną, „Andretti“ pilotas Alexanderis Rossi Watkins Gleno trasoje vykusioje kvalifikacijoje iškovojo pirmąją „pole“ poziciją. Amerikietis vieną ratą įveikė per 1 min. 22,4639 sek. ir pagerino trasos rekordą tiksint paskutinėms kvalifikacijos sekundėms. Paskutiniame rate suklydęs čempionato lyderis Josefas Newgardenas šį kartą turėjo pasitenkinti trečia vieta. Amerikietį nuo antroje vietoje likusio S. Dixono skyrė vos 0,0001 sekundės. „Penske“ lenktynininkas kvalifikacijoje greičiu pranoko Takumą Sato, kuris užfiksavo ketvirtą rezultatą. Paskutinėje kvalifikacijos dalyje, kurioje varžėsi šeši greičiausi sportininkai, penktą ir šeštą vietas pasidalino Charlie Kimballas ir Helio Castronevesas. Antroje kvalifikacijos dalyje minėtieji J. Newgardenas ir H. Castronevesas už greičiausiųjų šešetuko ribos paliko Willą Powerį ir Ryaną Hunterį-Reay‘ų, kurie varžovams nusileido vos keliomis tūkstantosiomis sekundės dalimis. Čempiono titulą ginantis Simonas Pagenaud šį kartą liko tik dvyliktas. Prancūzas buvo lėčiausias paskutinėje kvalifikacijos dalyje. Grečiu šį kartą nepasižymėjo ir du „Ganassi“ pilotai, kurie po šio sezono greičiausiai paliks komandą - Maxas Chiltonas ir Tony Kanaanas. Abu sportininkai buvo lėčiausi savo grupėse. „IndyCar“ lenktynės Watkins Gleno trasoje prasidės sekmadienį 20:40 val. Lietuvos laiku.