Italų žiniasklaida sukritikavo M. Verstappeną (2)

Italų žiniasklaida sukritikavo M. Verstappeną
logo 2019 Lapkričio 07 d. 22:59, Red Bull Content Pool / Getty Images

Praėjusį savaitgalį „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas apkaltino „Ferrari“ sukčiavimu. Kaip ir buvo galima tikėtis, italų žiniasklaida į tokius pareiškimus ramiai nesureagavo.

„Taip nutinka kai nustoji sukčiauti. Dabar viskas atidžiai stebima“, - sakė M. Verstappenas, paklaustas apie prastą „Ferrari“ formą JAV GP lenktynėse.

Italijos žiniasklaidos atstovai, reaguodami į tokius olando komentarus, liepė sportininkui pateikti įrodymus, o jei tokių neturi, tada patylėti.

„Viskas paprasta: automobilių sportas nėra politika, tad viešai reiškiama nuomonė dažniausiai nieko nereiškia. Žmonės reaguoja tik į tiesą. Automobilių sporte, jei kažkas galvoja, jog varžovas sukčiauja, kreipiamasi į FIA. Bet mes kol kas išgirdome tik nesportiškai pasielgusio Maxo komentarus, kuris neturi jokių įrodymų“, - rašo italų „Autosprint“.

„Galbūt tokioje situacijoje sportininkui derėtų patylėti. Tegul kiti tuo rūpinasi. Futbole, sportininkas, atsidūręs tokioje situacijoje, būtų griežtai nubaustas. Būtų gerai, jei tokių veiksmų būtų imtasi ir F-1. Jei „Red Bull“ turi ką pasakyti apie „Ferrari“, tegul kalba dabar, arba nutyla amžiams.“

„FormulaPassion.it“ žurnalistas Mauro Forghieri nesistebi tokius komentarus išgirdęs būtent iš M. Verstappeno.


Komentarai (2)
Andrius Simanskis
| 11/08 08:11 Atsakyti
Telemetrijus
11/08 06:50

F1 - ne mafijinė struktūra, kur sukasi milijardai, todėl čia retai kada baudžia už pasakymus ką galvoji.

Vadinasi NBA, FIBA... mafijines strukturos, sakyciau tavo poziuris toks verstapiniskas-galiu visus apšerti.... , man pofig as kieciausias.. .
Telemetrijus
| 11/08 06:50 Atsakyti
F1 - ne mafijinė struktūra, kur sukasi milijardai, todėl čia retai kada baudžia už pasakymus ką galvoji.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas