Italų žiniasklaida sukritikavo M. Verstappeną (2)

Italų žiniasklaida sukritikavo M. Verstappeną
logo 2019 Lapkričio 07 d. 22:59, Red Bull Content Pool / Getty Images

Praėjusį savaitgalį „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas apkaltino „Ferrari“ sukčiavimu. Kaip ir buvo galima tikėtis, italų žiniasklaida į tokius pareiškimus ramiai nesureagavo.

„Taip nutinka kai nustoji sukčiauti. Dabar viskas atidžiai stebima“, - sakė M. Verstappenas, paklaustas apie prastą „Ferrari“ formą JAV GP lenktynėse.

Italijos žiniasklaidos atstovai, reaguodami į tokius olando komentarus, liepė sportininkui pateikti įrodymus, o jei tokių neturi, tada patylėti.

„Viskas paprasta: automobilių sportas nėra politika, tad viešai reiškiama nuomonė dažniausiai nieko nereiškia. Žmonės reaguoja tik į tiesą. Automobilių sporte, jei kažkas galvoja, jog varžovas sukčiauja, kreipiamasi į FIA. Bet mes kol kas išgirdome tik nesportiškai pasielgusio Maxo komentarus, kuris neturi jokių įrodymų“, - rašo italų „Autosprint“.

„Galbūt tokioje situacijoje sportininkui derėtų patylėti. Tegul kiti tuo rūpinasi. Futbole, sportininkas, atsidūręs tokioje situacijoje, būtų griežtai nubaustas. Būtų gerai, jei tokių veiksmų būtų imtasi ir F-1. Jei „Red Bull“ turi ką pasakyti apie „Ferrari“, tegul kalba dabar, arba nutyla amžiams.“

„FormulaPassion.it“ žurnalistas Mauro Forghieri nesistebi tokius komentarus išgirdęs būtent iš M. Verstappeno.

„Verstappeną laikau būsimu naujosios kartos F-1 čempionu. Bet jis taip pat yra vienas iš tų čempionų, kuris ne kiekvienam patinka. Pavyzdžiui man“, - rašo žurnalistas.

„Galbūt dėl savo amžiaus jis dar nežino kaip derėtų bendrauti su kitais. Elgtis nemaloniai su varžovais yra normalu, ypač kai esi vienas iš tų, kuris gali juos įveikti. Tačiau elgtis nemaloniai su visais yra visai kas kita.“

„Sakydamas, kad „Red Bull“ pilotas nėra pats protingiausias pilotas, turiu omeny jo komentarus apie „Ferrari“. Tikras čempionas, viešas asmuo, neturėtų taip elgtis. Jam nederėtų taip kritikuoti kitų. Arba jis turėtų pagrįsti tokius pareiškimus, arba patylėti.“

Kitas italų F-1 žurnalistas Alberto Antonini mano, kad M. Verstappenas galėtų pasimokyti iš Lewiso Hamiltono.

„Kai Vettelis pernai nugalėjo Spa trasoje, dabartinis F-1 čempionas pareiškė, kad jo varžovas panaudojo visus savo „triukus“. Priešingai nei Verstappeno komentarai, toks Lewiso pareiškimas tikrai nenuskambėjo kaip kaltinimas sukčiavimu“, - rašė žurnalistas.

„Turbūt ne veltui Lewisas jau antrame savo F-1 sezone tapo čempionu, tuo tarpu Maxas, sporte lenktyniaujantis penktus metus, kol kas nėra iškovojęs nė vieno titulo.“


Komentarai (2)
Andrius Simanskis
| 11/08 08:11 Atsakyti
Telemetrijus
11/08 06:50

F1 - ne mafijinė struktūra, kur sukasi milijardai, todėl čia retai kada baudžia už pasakymus ką galvoji.

Vadinasi NBA, FIBA... mafijines strukturos, sakyciau tavo poziuris toks verstapiniskas-galiu visus apšerti.... , man pofig as kieciausias.. .
Telemetrijus
| 11/08 06:50 Atsakyti
F1 - ne mafijinė struktūra, kur sukasi milijardai, todėl čia retai kada baudžia už pasakymus ką galvoji.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas