J. Buttonas: mes viską padarėme neteisingai (5)

J. Buttonas: mes viską padarėme neteisingai
logo 2015 Rugsėjo 26 d. 11:55, McLaren
Per paskutines kvalifikacijos pirmosios sesijos minutes Maxas Verstappenas netikėtai sustojo trasoje ir išprovokavo geltonas vėliavas. O tai atėmė iš kelių pilotų pagerinti savo laiką. Viena iš šios situacijos aukų tapo Jensonas Buttonas, kuris parodė tik 16 laiką.
- Radijo pokalbyje su komanda jūs minėjote apie klaidas. Kas atsitiko?
- Viduriniame sektoriuje atsirado geltonas vėliavos, todėl man teko sumažinti greitį. Jei ne tai, aš turėjau galimybę patekti į antrąją kvalifikacijos dalį. Pirmoje jos sesijoje komanda man nepasakė, kokį variklio režimą geriau naudoti – paprastai tai komanda padaro prieš kiekvieną greitąjį ratą, bet man to kažkodėl nepasakė. Todėl galiausiai aš naudojau neteisingus nustatymus – dėl to energijos kaupiklis išsikrovė jau po pusės rato.
- Apskritai, komanda tokiose situacijose negali daryti klaidų...
- Visiškai teisingai. Mano galva, bolido pilotavimo įspūdis buvo visai neblogas, bet viską reikia apjungti į vieną ir išvengti klaidų. Net jei kalbama apie labai mažą priekinio sparno atakos kampo sumažinimą – viską reikia padaryti teisingai. Tik tada mes turėsime šansą parodyti geresnį rezultatą. O šiandien mes viską darėme neteisingai.
- Kokie yra jūsų šansai per lenktynes?
- Aš nežinau, kaip vystysis įvykiai trasoje, bet mums bus tikrai nelengva. Dėl itin didelio slėgio padangose jos perkais jau po vieno rato, todėl rytoj visiems iškils daug problemų.

Komentarai (5)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Arnius
| 09/27 05:53 Atsakyti
1P>ne,nu si karta as nesigincysiu,as sutinku su tavim taip,kaip sutinka extrymezius,kad jis neabejingas vuflo vaznyciuotojui
1_Protingas
| 09/26 14:38 Atsakyti
Arniau > gi patc žinai - Alonzas gi neleido!
froFYT
| 09/26 14:23 Atsakyti
Pagal procedura, kvalifikacijoje, jiems pries kiekvina rata visada pranesa koki rezima naudoti. Cia paprasta sistema, bet McLaren ir cia susimove.
Arnius
| 09/26 14:19 Atsakyti
o tai kodel jis pats nepaklause komandos,koki rezima naudot pries pradedamas greita rata?
froFYT
| 09/26 13:52 Atsakyti
nekaltinkit mclaren, jiems dar ziemos bandymai nesibaige, kaip sake Alonso.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas