Buvęs „Formulės 1“ lenktynininkas Juanas Pablo Montoya mano, kad japonas Yuki Tsunoda nėra pajėgus būti pagrindiniu „Red Bull“ komandos pilotu, jei Maxas Verstappenas nuspręstų palikti komandą po 2026 metų sezono.
„Nemanau, kad Yuki Tsunoda galėtų būti pirmasis numeris, – sakė J. P. Montoya kalbėdamas su „Instant Casino". – Jį pakeistų kažkas iš išorės. Reikia kelti klausimą – ar norime išleisti pinigus antraeiliam pilotui?“
J. P. Montoya taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad „Red Bull“ šiuo metu susiduria su dilema – kaip paskirstyti biudžetą tarp naujos variklių programos ir pilotų sudėties:
„Ar jie turi pakankamai lėšų variklių programai, kad galėtų viską investuoti į ją ir nesirūpinti, kiek kainuoja jos vystymas? Tai – milijono vertės klausimas.“
Jo nuomone, dabartinė komandos padėtis nėra pavydėtina, nes sezono pradžioje „Red Bull“ neturėjo greičiausio bolido.
„Jei jie būtų turėję greičiausią automobilį šiais metais, Maxas tikrai liktų ir kitą sezoną. Tačiau šiemet jų rezultatai svyruoja – daugiau nesėkmių nei sėkmių. Bahreine jie buvo tik ketvirti pagal greitį. Tokiu atveju finišuoji ten, kur esi vertas. Tiesą sakant, Maxas finišavo geriau, nei turėjo. Ką dar galima reikalauti?“ – sakė J. P. Montoya.