J. Stewartas supranta, kodėl L. Hamiltonas nenorėjo dalyvauti spaudos konferencijoje (3)

J. Stewartas supranta, kodėl L. Hamiltonas nenorėjo dalyvauti spaudos konferencijoje
logo 2019 Gegužės 24 d. 23:22, Daimler

Daugkartinis F-1 čempionas Jackie Stewartas gina Lewisą Hamiltoną ir teigia suprantantis, kodėl britas nenorėjo dalyvauti trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje.

L. Hamiltonas turėjo dalyvauti spaudos konferencijoje, bet sužinojęs apie Niki Laudos mirtį, britas atsisakė tai daryti. FIA leido sportininkui nedalyvauti, o jo vietą konferencijos metu užėmė Valtteri Bottas.

Toks brito elgesys buvo įvertintas skirtingai. Vieni sportininką kritikavo, kiti teigė jį suprantantys.

Praeityje buvęs Niki Laudos komandos draugas Johnas Watsonas tokį L. Hamiltono elgesį pavadino apgailėtinu. Tuo tarpu J. Stewarto teigimu, jis puikiai supranta kodėl britas taip pasielgė.

„Savo laiku buvau priverstas kontroliuoti savo protą, mintis. Nes mano laikais mirė labai daug žmonių“, - pasakojo J. Stewartas.

„Netekau 57 žmonių, kurie buvo mano draugai, mano geriausi draugai. Tuo metu turėjau būti psichologiškai stiprus. Neabejoju, kad ir Lewisas su tuo susitvarkys.“

„Visą likusį savo gyvenimą nepamiršiu kaip Monzoje žuvo Jochenas Rindtas. Jis buvo mano artimas draugas. Verkiau lipdamas į bolidą. Verkiau lipdamas iš jo. Bet tada, įveikęs tris ratus, užfiksavau geriausią laiką Monzos trasoje. Daugelis tuomet sakė, kad važiavau taip greitai, nes norėjau mirti. Bet aš nenorėjau mirti. Tiesiog nustūmiau blogas mintis į šoną. Bet kai bolidas sustojo, tos blogos mintys sugrįžo.“

„Tad svarbu tokiais atvejais save kontroliuoti. Tai nereiškia, kad esi savanaudis, jog tau nerūpi. Tiesiog yra darbas, kurį tu turi atlikti ir tu darai viską, jog jį atliktum tinkamai.“

Nepanašu, kad N. Laudos mirtis turėjo įtakos „Mercedes“ pilotų greičiui. Monako trasoje jie buvo greičiausi treniruočių metu. J. Stewartas abejoja, jog dėl to kas nutiko, L. Hamiltonas šį savaitgalį bus motyvuotas pasirodyti geriau.

„Nemanau, kad tai daroma dėl Niki. Tai neturėtų būti daroma dėl Niki. Jis tiesiog turi kuo geriau atlikti savo darbą. Žinoma, gaila, jog Niki mirė, bet žmonės turi susitaikyti su tuo kas nutiko. Kaip komanda, „Mercedes“ Laudos netektį pajaus labiau nei kiti, nes jie kartu praleido daug laiko. Bet kai užgesta šviesoforo šviesos, tu esi lenktynininkas, pilotuojantis viena geriausių inžinerinių kūrinių pasaulyje.“


Komentarai (3)
Camicasee
| 2019 Gegužės 25 d. 12:57
LH kaltinti, kad nedalyvavo konferencijoje yra tiesiog absurdiška ir nežmoniška. Inicijuojama tos pačios spaudos, kurie kaip grifai ieškojo progos užduoti skaudžius klausimus, galbūt išprovokuoti ašarai ar pan. Kartais man daros baisu kur pasaulis sukas - net ir geras, žmogiškas dalykas gali būti apverstas/pervestas visai kitaip.
Larensas
| 2019 Gegužės 25 d. 12:56
neatėjo kartą į spaudos konferenciją, ir toks burbulas išpūstas. pamanyk tik, kokie visi supykę. net kai kažkada fetelius nestovėjo su visais per himno grojimą, nes šiko, nebuvo tokių įsižeidusių.
sambobmhs
| 2019 Gegužės 25 d. 10:12
×

F-1.lt pulsas