J. Todtas: biudžetų lubos daugeliui komandų neturės jokios įtakos (1)

J. Todtas: biudžetų lubos daugeliui komandų neturės jokios įtakos
logo 2019 Spalio 07 d. 21:15, Red Bull Content Pool / Getty Images

Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) prezidentas Jeanas Todtas prisipažino, kad biudžeto lubos, kurios tūrėtų F-1 atsirasti nuo 2021 m., įtakos turės vos kelioms komandoms.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, įsigaliojus biudžetų luboms, komandos negalės peržengti 175 milijonų JAV dolerių ribos. J. Todtas mano, kad nustatyta suma turėtų būti mažesnė.

„Svarbiausia yra tai, jog mes sutarėme dėl esminių dalykų. Tiesa, ne kartą esu sakęs, kad mano manymu nustatytoji suma yra kiek per didelė“, - kalbėjo FIA prezidentas.

„Septynioms komandoms iš dešimties tai neturės jokios įtakos. Tai palies tik tris komandas. Bet kokiu atveju bus sumažintas skirtas tarp tų komandų. Taigi, tai teigiamas dalykas.“

Tarp išimčių, kurios nebus įtraukos į biudžetų lubas, bus atlyginimai pilotams, aukštas pareigas užimantiems specialistams, 15 mln. JAV dolerių jėgainėms, išlaidos marketingui, komandos svečių ir dalyvių vaišingumui, kelionėms ir apgyvendinimui.

„Tam tikri dalykai buvo išbraukti iš sąrašo. Bet svarbiausia yra tai, jog buvo žengtas pirmas žingsnis. Sutarėme dėl biudžeto lubų, tad galėsime ruoštis žengti antrąjį žingsnį.“

Komentarai (1)


Camicasee
| 2019 Spalio 08 d. 19:07
Niu jo, kaip visad, komandos pasirūpino išbraukdamos vienas esminių išlaidų, kad limitas būtų fiktyvus, bet kaip sako Todtas čia kaip su mokesčiais, įvedi su 1 eur., kad niekas nepyktų, o kitais metais jau didinį iki 5 eur. ir visi priims kaip savaime suprantamą, tik šiuo atveju lubas bus galima mažint kas met po 5 mln.
×