J. Todtas: „Ferrari“ turėtų pasisekti

J. Todtas: „Ferrari“ turėtų pasisekti
logo 2019 Gegužės 28 d. 20:48, FIA

FIA prezidentas Jeanas Todtas vadovavo „Ferrari“ komandai pačiu sėkmingiausiu šios ekipos periodu, tačiau savo atsiradimui Skuderijoje iš dalies jis turi būti dėkingas Niki Laudai.

Jeanas Todtas: „Mano atsiradimas „Ferrari“ yra susijęs su Niki Lauda. Kai prasidėjo kalbos apie mane, Lauda, laimėjęs titulą kartu su „Ferrari“, buvo Lucos di Montezemolo patarėju. Susitikimas su Niki buvo vienas iš pirmųjų – jis pakvietė mane namo, norėdamas sužinoti mano nuostatas, o po to pasikalbėjo su Montezemolo ir šis sutiko mane priimti.

Tada „Ferrari“ ilgai nelaimėjo – gali būti, jai nepavykdavo viską padaryti teisingai. Mes palaipsniui surinkome pačius geriausius specialistus visuose lygiuose. Stipri komanda gali kurti stebuklus ir mums išėjo būtent taip.

Dabar „Ferrari“ turi gerą ir labai stiprią komandą. Leclercas yra jaunas, bet labai greitas, Vettelis – patyręs ir patikimas lenktynininkas. Ar galės „Ferrari“ laimėti? Tam reikia viską „atvesti iki proto“, bet aš įsitikinęs, kad „Ferrari“ viskas pasiseks“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794