J. Todtas yra tikras, kad „Ferrari“ nepaliks F-1 (3)

J. Todtas yra tikras, kad „Ferrari“ nepaliks F-1
logo 2018 Gegužės 16 d. 16:07, Ferrari

Praėjo nemažai laiko nuo tada, kai „Ferrari“ grasino pasitraukti iš F-1, jeigu jiems nepatiks naujosios taisyklės 2021-aisiais. Italų ekipa kol kas neatsiima savo grasinimų, tačiau FIA prezidentas Jeanas Todtas yra įsitikinęs, kad tokių drastiškų sprendimų niekam priimti nereikės.

„Ferrari“ yra unikalus vardas. Yra kelios priežastys, kodėl jie yra tokie, – kalbėjo J. Todtas. – Viena iš jų yra ta, kad sportas jiems yra labai svarbus. „Ferrari“ pelnosi iš lenktynių, o lenktynės pelnosi iš jų.

Esu tikras, kad jei sukursime gerą formatą, jie ir toliau išliks susidomėję F-1. Tiesa, mes turime priimti sprendimus, kurie bus geri visoms komandoms, o ne vienai.

Daugiau negu pusė komandų turi sunkumų, o tai nėra gerai sporto disciplinai. Štai kodėl turime daryti tai, kas padėtų visoms komandoms.“

Komentarai (3)


Larensas
| 2018 Gegužės 16 d. 20:41
taip, jau praėjo gana daug laiko nuo paskutinio grasinimo, turėtų vėl pagrasint - juk tik vieną etapą teleido važiuot su nelegaliais pribumbasais prie veidrodžių. o ne taip seniai su slankiojančiais dugnais pusę sezono galėdavo važiuot, apie šūmacherizmo rojų jau net kalbėt nebėra ko.
deivec
| 2018 Gegužės 16 d. 18:35
mariusis
| 2018 Gegužės 16 d. 18:08

Bet ferrari reikia padėti labiau!

butinai...ns turtingi visada turi tapti turtingesniais arba itakingesniais...tokie kapitalizmo desniai...
mariusis
| 2018 Gegužės 16 d. 18:08
Bet ferrari reikia padėti labiau!
×

F-1.lt pulsas