J. Villeneuve: C. Leclercas pasielgė kaip K. Magnussenas (13)

J. Villeneuve: C. Leclercas pasielgė kaip K. Magnussenas
logo 2019 Rugsėjo 12 d. 14:31, Pirelli

Komentuodamas Italijos GP rezultatus, 1997 metų pasaulio čempionas Jacquesas Villeneuve sulygino Charleso Leclerco veiksmus ginantis nuo Lewiso Hamiltono atakos su Kevino Magnusseno veiksmais, kurį dažnai kritikuoja dėl perdėto agresyvumo.

Jacquesas Villeneuve: „Vertinant Charleso manevrus, į juos reikia žiÅ«rėti lygiai taip pat, kaip ir į bet kokio kito lenktynininko veiksmus. Praėjusį sekmadienį jis pasielgė kaip Magnussenas. Bet kurį kitą bÅ«tų nubaudę už krypties keitimą stabdant pačioje pavojingiausioje vietoje prieš 2 posÅ«kį, bet Leclercas žinojo, kad gali surizikuoti ir peržengti leistinumo ribą – ir jo atveju tai suveikė.

Man nepatinka idėja įspėti pilotus juodai-baltomis vėliavomis už pirmą pažeidimą. Tai atrodo taip, tarsi FIA leidžia vieną kartą grubiai pažeisti taisykles. Akivaizdu, kad čia galimi piktnaudžiavimai.

Nors apskritai, Leclerco pasirodymas man patiko. Jis puikiai susitvarkė, efektyviai kontroliavo padangų bÅ«klę iki pat lenktynių pabaigos. Nepamirškite, kad jam dar tik 21 metai – ir jis yra labai geras. Akivaizdu, kad sirgaliai, spauda ir komanda vis daugiau dėmesio skiria Charlesui, tuo nusisukdami nuo Vettelio. Ir susitvarkyti su šia krize Sebastianui bus nepaprasta“.


Komentarai (13)
EičJey
| 09/12 16:50 Atsakyti
Just gonna leave it here.. Jei Hamas nebūtų pasitraukęs, Lecleras baudą gavęs būtų. O palyginimas su Magnuessenu nevisai teisingas. Anas dar ir pasiskundęs būtų, kad Lewisas nuskriaudė jį.
SatanKlaus
| 09/12 16:10 Atsakyti
Manau tą ir reiškia, kad žino jog Hamis ne asilas koks ir peržengė tą ribą šiek tiek, prieš kokį alerginį Verstapeną gal taip ir nepasielgtų...
egis01
| 09/12 17:41 Atsakyti
jeigu vietoj ham butu verstapenas podiumą butu botas paėmęs.
kautra12
| 09/12 17:42 Atsakyti
Kazkuriais metais atsimenu taip pat verstapenas dare kai rikardo i sikna ivaziavo lygtais azerbaidzene cia buvo
Black_Death
| 09/12 19:15 Atsakyti
Jacques
09/12 19:04

Kazkaip įdomiai tie teisejai dirba,viename etape baudzia,kitame tik juoda velava su juostele parodo.

Grande Ferrari Itally... Senai laimėjusi, o čia antras etapas iš eilės, Italijoj, bukim objektyvus visi nori išsinešti sveika kailį :)) būnant Italijoj (ne f1 etapo metu) yra tekia kelis fanus matyti ne raudonus, vienas italas buvo už HAM, bet dėl kažkokio mažmožio buvo nepatenkintas, kad nukentėjo Ferrari pilotas, spaudimas iš aplinkos daro savo, apie tai juk nediskutuojama krepšiny ir futbole, m?
Black_Death
| 09/13 01:13 Atsakyti
Ragaisis
09/12 20:17

Butu antras finisaves ir vis tiek butu visi suplauke prie podiumo. Jie gi italai - ferrari fanai:)

taip visi būtų pasidžiaugia podiumu. tik vėliau reikiant ferrari rebilituotis prasidėja skundai, protestai, šantažas. Jie ne tokie kaip lietuviai futbole, "amazing match" 1 goal įmušė. sencacija. (nesvarbu kad 5 praleido) čia ne aš sugalvojau, o ne pažodžiui pakartota antraštė iš LT portalo. ... ...
Ragaisis
| 09/12 15:54 Atsakyti
Ka reiskia zinojo,kad gali surizikuoti ir perzengti leistinumo riba? O jei hamiltonas butu nepasitraukes?
Ragaisis
| 09/12 18:46 Atsakyti
kautra12
09/12 17:42

Kazkuriais metais atsimenu taip pat verstapenas dare kai rikardo i sikna ivaziavo lygtais azerbaidzene cia buvo

Geras buvo:))
Senelis
| 09/12 19:03 Atsakyti
Leklerkas elgiasi taip, kaip Verstapenas ir Hamiltonas.Teisėjai nebaude vieną kartą priversti būti "objektyvūs".
Jacques
| 09/12 19:04 Atsakyti
Kazkaip įdomiai tie teisejai dirba,viename etape baudzia,kitame tik juoda velava su juostele parodo.
×

TOP naujienos