Kanadoje siūlo pervadinti „Force India“

Kanadoje siūlo pervadinti „Force India“
logo 2018 Rugpjūčio 14 d. 16:51, Pirelli/LAT Images

Kanados lenktynių žurnalistikai atėjo įdomus metas: kadangi į konsorciumo, nupirkusio „Force India“ komandą sudėtį, įeina du labai stambūs verslininkai iš Kanados, tai komandą iš Silverstouno jie jau priima kaip „savą“.

Vietinius žurnalistus galima suprasti, dabar jie rašys apie „Force India“ kaip kanadietišką komandą, o kol svarbesnių naujienų nėra, jie jau siūlo galimus naujus šios komandos pavadinimus, neabejodami, kad komanda netrukus bus pervadinta.

Suprantama, kad šį sezoną ji užbaigs dar kaip „Force India“, bet negalima atmesti, kad kitais metais, kuomet joje lenktyniaus Lance Strollas, pavadinime vyraus nacionalinė tema, šįkart kanadietiška. Pavyzdžiui, leidinio „Whels“ redakcija jau siūlo pasirinkti iš dviejų variantų, tiesa, nelabai originalių: „Team Canada“ ir Canada F1“.

Beje, naujieji komandos šeimininkai vargu ar klausys spaudos nuomonės, bet jie turi savo įsivaizdavimą šiuo klausimu, apie kurį mes greitai sužinosime. Bet Lance tėvas, milijardierius Laurence Strollas iš tiesų yra ne vienintelis kanadietis šioje kompanijoje: tarp „Force India“ bendrasavininkių taip pat yra Andre Desmare, vieno iš turtingiausių šios šalies klano atstovas, kuris kontroliuoja daugiaprofilinį holdingą „Power Corporation of Canada“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas