Kanadoje siūlo pervadinti „Force India“ (8)

Kanadoje siūlo pervadinti „Force India“
logo 2018 Rugpjūčio 14 d. 16:51, Pirelli/LAT Images

Kanados lenktynių žurnalistikai atėjo įdomus metas: kadangi į konsorciumo, nupirkusio „Force India“ komandą sudėtį, įeina du labai stambūs verslininkai iš Kanados, tai komandą iš Silverstouno jie jau priima kaip „savą“.

Vietinius žurnalistus galima suprasti, dabar jie rašys apie „Force India“ kaip kanadietišką komandą, o kol svarbesnių naujienų nėra, jie jau siūlo galimus naujus šios komandos pavadinimus, neabejodami, kad komanda netrukus bus pervadinta.

Suprantama, kad šį sezoną ji užbaigs dar kaip „Force India“, bet negalima atmesti, kad kitais metais, kuomet joje lenktyniaus Lance Strollas, pavadinime vyraus nacionalinė tema, šįkart kanadietiška. Pavyzdžiui, leidinio „Whels“ redakcija jau siūlo pasirinkti iš dviejų variantų, tiesa, nelabai originalių: „Team Canada“ ir Canada F1“.

Beje, naujieji komandos šeimininkai vargu ar klausys spaudos nuomonės, bet jie turi savo įsivaizdavimą šiuo klausimu, apie kurį mes greitai sužinosime. Bet Lance tėvas, milijardierius Laurence Strollas iš tiesų yra ne vienintelis kanadietis šioje kompanijoje: tarp „Force India“ bendrasavininkių taip pat yra Andre Desmare, vieno iš turtingiausių šios šalies klano atstovas, kuris kontroliuoja daugiaprofilinį holdingą „Power Corporation of Canada“.Komentarai (8)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
eustachijus
| 08/16 15:27 Atsakyti
Ddt vėl rodo savo žemą lygį. Tipo šunis grįžęs f1 būdamas 40 padarė sau ir jo fanams gėdą? Anti reklama irgi reklama net zvonkė,tai žino
zirafa
| 08/15 10:56 Atsakyti
André Desmarais*
ddt
| 08/15 09:36 Atsakyti
mantioras
08/14 21:08

O Indija daug gėdos apturėjo? O milijardas tautiečių labai prieštaravo tokiam pavadinimui?

Uzteko dviem kniaukianciom katem pasirodyti britu realybes sou, ir jei butum buves auditorijoje, garantuoju tu butum norejes giliai po zeme uzkasti LT veliava ir savo pasa. Kitas dalykas, tu lygini dvi skirtingas valstybes - viena galingiausiu pasaulio ekonomiku, ir treciojo pasaulio sali, skestancia skurde ir siukslese. Dabar gal esi girdejes istorija apie bobslejininkus is Jamaikos, ir kuria vieta jie uzeme Olimpinese? Jamaikai nebuvo geda, nes tai buvo gal ir avantiura, bet labia grazi. Tas pats su Force India. Lyginant Indija su Kanada, Kanadai jokiu "Force Canada" nereikia, jie turi tokiu brand'u su Kanados pavadinimu ar klevu lapais, kad kazkokio vidutinio lygio (pagal Kanados standartus) verslininkeliu verslo projektas, kuris toli tikrai neis (cia perkama pardavimui kol sunelis lenktyniaus, o ne vystymui), atrodys taip pat komiskai, kaip atrodytu Zvonkes skelbimas apie "pasaulini grupes YVA tura didziausiose didziausiu miestu arenose".
deivec
| 08/15 09:30 Atsakyti
Force Canucks F1 :)
A85 logo rėmėjas
| 08/15 00:13 Atsakyti
Žurnalistai svaigsta per vasaros pertrauką, nes Kanada neatsimenu ar iš viso turėjo komandą F1, tai jiem čia tokia metų šventė, kad nežino kaip atsižymėt išradingiau.

Nebus ten jokia Canada F1, Force Canada ir t.t. nebent konsorciumas sugebės vyriausybę kaip nors nuripint, kad susimokėtų už tokį pavadinimą.

Bus pavadinta kokiu nors generic vardu, nes, visgi, ten konsorciumas FI nupirko, kad pritrauktų sponsorius ir tiek. Jau greičiau koks Villeneuve GP ar smth, nei Canada F1. Nors girdėjau kalbas ir apie tai, kad gali vadintis Brabham.
Swaggy
| 08/14 21:23 Atsakyti
ddt
08/14 20:59

Pavadinti valstybes vardu ir daryti geda, velkantis peletono gale? Kas padare avarija? Canada! Kas gavo bauda? Canada! Who failed to finnish? Canada! O prie ko cia Kanada, jei tai privataus verslo projektas? Trudeau vietoj as padaryciau skambuti ir nuraminciau tautiecius, nes is tiesu, pavadinima galima pasirinkti ir protingiau.

Nepritariu kad vilksis gale!! Vilkimasis gale reikštų kaip siais metais Williamsas arba praeitais Sauberis.. To 100 proc nebus.
mantioras
| 08/14 21:08 Atsakyti
O Indija daug gėdos apturėjo? O milijardas tautiečių labai prieštaravo tokiam pavadinimui?
ddt
| 08/14 20:59 Atsakyti
Pavadinti valstybes vardu ir daryti geda, velkantis peletono gale? Kas padare avarija? Canada! Kas gavo bauda? Canada! Who failed to finnish? Canada! O prie ko cia Kanada, jei tai privataus verslo projektas? Trudeau vietoj as padaryciau skambuti ir nuraminciau tautiecius, nes is tiesu, pavadinima galima pasirinkti ir protingiau.
×

TOP naujienos