Keturioms F-1 komandoms teks keisti difuzorius (69)

Keturioms F-1 komandoms teks keisti difuzorius
logo 2010 Kovo 19 d. 18:48, Brawn
Tarptautinė automobilių federacija (FIA) nusprendė griežčiau reglamentuoti „Formulės-1“ bolidų difuzorių ypatumus. Dėl to šias dalis iki Australijos GP teks modifikuoti keturioms čempionato komandoms.
„Autosport“ teigimu, pakoreguoti savo difuzorius, kuriuose kaip papildomas elementas buvo išnaudota išoriniam starteriui skirta anga, teks „Force India“, „McLaren“, „Mercedes“ ir „Renault“ ekipoms.
FIA, skelbiama, nusprendė, kad šių komandų sukurtos konstrukcijos, nors ir atitikusios taisykles, neatspindėjo reglamento dvasios. Organizacija, „Autosport“ tvirtinimu, dabar nurodė komandoms tikslius maksimalius starterių angų matmenis.
Itin plačia papildoma skyle difuzoriuje būdavo suformuojamas papildomas aukštas, kuriuo būdavo ne tik padidinama automobilio prispaudžiamoji jėga, bet ir užtikrinamas bolido galo stabilumas stabdant.
Nuo 2011 m. sudėtingų daugiaaukščių difuzorių, ribojančių ir lenkimų galimybes, konstrukcijos „Formulėje-1“ greičiausiai bus apskritai uždraustos.

Komentarai (69)
Ramzes
| 03/23 03:42 Atsakyti
kylius> Baranas rusofobinis uzhdaryk hlebalo savo, smirda, daugiau nieko negaliu pridurt ir nezhinau tada per kokia skylute tu ta formule zhiurejai visus 15-ka metus. Ir komanda Ferrari yra ir bus tik makaronu kruva. Makaronikai valgys makaronus!!!
Ramzes
| 03/23 03:38 Atsakyti
A9> O tu esi nei sveikas, nei mastantis, kas tu toks zhiurke internetine kad mane skirt prie kokios nors grupes?
Fiero
| 03/21 17:14 Atsakyti
ne nu kaip cia kazkas gali nesuprast, kad fia dirba ferrari naudai? akivaizdziausi to irodymai, kai papyle minksto smeliuko, prie ivaziavimo i boksus, kad specialiai uzstrigintu "talenta", arba savo breziniuose sukeite mygtuku pozicijas, kad kazkas nusikopijaves paskui pradetu maisyt ka spausti :D :D :D
kylius
| 03/21 09:22 Atsakyti
Ramzes>>>>>tu esi asilas.daugiau nieko negalima pridurt.kaip galima taip but nusistacius pries viena komanda?ziuriu ir as ta F1 15 metu ir nieko panasaus nemaciau ka tu pamatei.kuriozu su visom ekipom buvo sociai.dusino ir tuos pacius FERRARIUS.prisimink 2004u sezona.ir po to 2005u.
a9
| 03/21 03:24 Atsakyti
Ramzes> Prie sveikai mąstančių dėja tu nepriklausai. Sveikai mąstantys supranta, kad nėra jokios maFIA ir kad niekas dirbtinai nebando Ferrari prastumti į čempionus.
Naso
| 03/21 00:31 Atsakyti
Tai va.. gerai, kad Ferrari turi pažįstamų FIA'joj, taip ir laimės sezoną, o ne kaip kiti lūzeriai..Laimi stipriausias (visais atžvilgiais).
AndriusMc
| 03/20 20:52 Atsakyti
Ramzes>> na man irgi kyla tokie pat negeri itarimai. nors jau daugumai taip atrodo. scenarijus kaip ir aiskus, lieka ferrari ir red bull, jei red bull aplenks ferma, jie irgi bus padusinti :) skant koks intriguojantis sezonas :) skant aciu nesaliskajam todtui :d
Ramzes
| 03/20 20:26 Atsakyti
Sutinku su Edmundu, W&W, Slimazz, T-Ervis, minduhha, dauguma> kiekienam sveikai mastanciam ishkart tampa aishku kad maFIA daro viska tam kad sustabdyt kitas komandas, bet niekada neliechia Ferus, fema visada budava popierine chempione, visada! Zhiuriu formule jau 15 metu ir visuomet prisimenu puikias Williams-Renault pergales, Benneton-Renault su shumiu, McLaren dominavima su Hakkinenu, o sheshelije visuomet blashekesi ferma, kaip dabar ash atsimenu beginejachius makaronikus aplink savo grabo-bolido sustojant aptarnavimo zonoje, zhiurejo i ji kaip lyg tai pirma karta pamate, ir visuomet ta ferma bande vytis lyderius bet niekada nedare tai sportiniais budais, verke koroche visada, shnipinejo,nevykeliai......
Shiemet laimes Red Bull Renault, nepades fermai net maFIA
Jekyll
| 03/20 17:24 Atsakyti
Kai neranda prie ko prikibt, tai pagal neaiškias dvasias baus, kad ferarius prastumt į priekį.
minduhha
| 03/20 14:08 Atsakyti
nu ka,todas jau sugalvojo kaip dar viena etapa ferams istraukt.dvasios ubagas prasneko apie dvasia.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas