Kitais metais pilotai gaus papildomą MGU-K (3)

Kitais metais pilotai gaus papildomą MGU-K
logo 2019 Gruodžio 05 d. 13:32, f-1

Kitais metais „Formulės-1“ tvarkaraštis bus rekordinis pagal trukmę ir sudarys net 22 etapus. Dėl to komandos dar vasarą prašÄ—, kad FIA padidintų leidžiamų jėgos agregatų elementų skaičių, kuriuos bÅ«tų galima keisti sezono eigoje be baudų.

Pradinė idėja buvo ta, kad 2020 metais dviem baigiamiesiems sezono etapams komandos gautų po papildomą MGU-H motorą- generatorių, kurį lenktynininkai galėtų naudoti pakaitomis. Be to, buvo siūloma iki trijų padidinti leidžiamus MGU-K motorus-generatorius kiekvienam pilotui.

FIA Pasaulinė taryba vakar patvirtino keletą pakeitimų 2020 metų F-1 reglamente. Be kitų pakeitimų, buvo patvirtintas leidžiamų jėgos agregatų skaičius, kurį bus galima panaudoti be baudų. Jei pasiÅ«lymai dėl MGU-H nebuvo patvirtinti, tai leidžiamų MGU-K kiekis iš tikrųjų buvo padidintas iki trijų per sezoną.

Tokiu būdu, 2020 metais kiekvienas lenktynininkas be baudų galės panaudoti 3 vidaus degimo variklius, 3 turbinas, 3 motorus-generatorius MGU-H, 3 MGU-K, 2 baterijas ir 2 elektronikos valdymo blokus.

 


Komentarai (3)
deivec
| 12/05 18:42 Atsakyti
kodel uz technikos gedimus nebausti tik komandos...
kai kurios galbut kovotu del asmenines iskaitos..kai kurios del KT...nebutu idomiau ?
tribeca
| 12/06 10:14 Atsakyti
Todel kad pirma formule yra konstruktoriu cempionatas, o pilotas yra komandos dalis.
menesis
| 12/06 14:34 Atsakyti
Gerai, kad yra ribojimai ir varikliai ne vienkartiniai. Tačiau pastaraisiais metais buvo persistengta, 3 ar net 2 elementai per metus - per mažai. Tarkim, variklis šešiems etapams - bet etapų jau 22. Gamyba kainuoja, bet kainuoja ir patikimumo didinimas.
×

TOP naujienos