L. Hamiltonas: aš esu priblokštas šio rato (7)

L. Hamiltonas: aš esu priblokštas šio rato
logo 2018 Rugsėjo 15 d. 18:18, Daimler

Singapūro trasa jau keletą metų iš eilės yra kur kas parankesnė „Ferrari“ ir Sebastianui Vetteliui. Vis dėlto puikų rato laiką užfiksavęs Lewisas Hamiltonas rytoj lenktynes pradės iš „pole“ pozicijos ir turės puikų šansą padidinti savo persvarą čempionate.

Pats britas neslėpė didžiulio džiaugsmo po itin geros šeštadienio sesijos.

„Vau, vau, - taip interviu pradėjo britas. – Tai buvo sunki kvalifikacijos sesija. Tas ratas jautėsi magiškai. Nežinau iš kur tai atėjo, bet viskas tiesiog susidėjo idealiai.

Didelis ačiū visai komanda. Visi dirba labi sunkiai, kad ištrauktų kažką papildomo. Tiesą sakant, aš esu priblokštas.

Nemanau, kad buvo momentas tame rate, kai važiavau kiek per plačiai ar buvo kokia problema. Tai buvo tiesiog idealus ratas iki pat limitų. Tai atrodė lyg vienas geriausių ratų, kurį galiu atsiminti.“

 


Komentarai (7)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
1_Protingas
| 09/16 14:30 Atsakyti
Merkedesai ryškiai rado būdą kaip normos ribose sudegint pakankamai tepalo, kad užbūstintų vieną ratą. Per visą kvalą nebuvo nieko įspūdingo, kaip ir per treniruotes, bet tik tas vienas ratas. Ir jau kelintą kartą.
mariusis
| 09/15 19:49 Atsakyti
AiJo
09/15 19:09

Nors mano favoritai ferrariai, bet kuo toliau, tuo labiau zaviuosi liuse- sitas tikrai turi kiausus! Galetu viena paskolint Veteliui, kad siemet cempa paimtu :D

Paskolinus, abu būtų vienakiaušiai :)
AiJo
| 09/15 19:09 Atsakyti
Nors mano favoritai ferrariai, bet kuo toliau, tuo labiau zaviuosi liuse- sitas tikrai turi kiausus! Galetu viena paskolint Veteliui, kad siemet cempa paimtu :D
efonas
| 09/15 18:51 Atsakyti
Gali but hamis koksiuko pries kvala pauosto. Kitokiu paaiskinimu jo greiciui kaip ir nera.
fnatic
| 09/15 18:28 Atsakyti
Visi taip važiuoja visų laikų geriausi pilotai... Ar taip važiuos Vettelis? - NE, kol neturės lokomotyvo ant bėgių.
A4
| 09/15 18:28 Atsakyti
Kaip ir minėjau prieš tai komentaruose jis pats nustebęs,žaviuosi jo sugebėjimu susikoncentruoti kada reike . Uou.Kosmosas.
YZF
| 09/15 18:27 Atsakyti
Po Austrijos gedimu ir veliau sekancio prisikelimo po Vokietijos etapo, psichologiskai Liuse ant bangos. Akivaizdu. Net tose trasose kur Mersai neturi pranasumo, vistiek sugeba isspausti pergale arba antra vieta. Priesingai negu SV, kuris yra duobeje (nedideleje, bet lemiamu momentu susimauna). Ziuresim kaip ilgai temps.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas