L. Hamiltonas: įrodžiau, kad noras kovoti niekur nedingo

L. Hamiltonas:  įrodžiau, kad noras kovoti niekur nedingo
logo 2017 Lapkričio 12 d. 21:03, Daimler

„Mercedes“ piloto Lewiso Hamiltono teigimu, jo pasirodymas Interlagos trasoje vykusiose F-1 lenktynėse parodė, kad „ugnis širdyje“ dar neužgeso.

Po nesėkmės vakar vykusiose kvalifikacijoje, britas šio dienos varžybas pradėjo iš techninio aptarnavimo zonos. Sportininkas įveikė ne vieną varžovą ir sugebėjo finišo liniją kirsti ketvirtoje vietoje.

„Buvo smagu. Prisiminiau kartingų laikus, kai tekdavo dažnai startuoti iš rikiuotės galo“, - kalbėjo L. Hamiltonas.

„Vakar suklydau ir dėl to atsidūriau pačioje blogiausioje pozicijoje. Startavęs iš „pole“ pozicijos būčiau nesunkiai nugalėjęs lenktynėse. Bet dėl mano klaidos situacija tapo daug sudėtingesnė.“

„Po vakarykštės klaidos šiandien tiesiog norėjau atsitiesti ir atlikti darbą taip, jog komanda turėtų kuo didžiuotis. Labai norėjau finišuoti trečias, bet paskutiniuose ratuose padangos jau buvo per daug nusidėvėjusios.“

„Man patiko lenktynės ir kovos dėl aukštesnių pozicijų. Tikiuosi, jog šiandien parodžiau, kad ugnis mano širdyje neužgeso. Liko dar daug lenktynių, o širdyje aš vis dar jaunas. Siekdamas geriausio rezultato negali klysti. Bet tai yra tobulėjimo dalis. Šie metai man buvo sėkmingai. Buvo daug gerų lenktynių, kurių metu nepatyriau nė vienos avarijos ir neturėjau jokių problemų su bolidu.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332