L. Hamiltonas: kol kas labai sunku kažką prognozuoti (6)

L. Hamiltonas: kol kas labai sunku kažką prognozuoti
logo Kovo 12 d. 15:17, Daimler

Praėjusio sezono F-1 čempionas Lewisas Hamiltonas teigia, kad praėję bandymai buvo labai sėkmingi, tačiau kažką prognozuoti, kol kas yra sudėtinga.

„Kol kas yra labai sunku suprasti, kur mes esame lyginant su „Red Bull“ ar „Ferrari“ ir mes to tiksliai nežinosime iki pirmųjų lenktynių.

Bet jaučiu, kad įgavome daug informacijos, kas mums tikrai padės prieš sezono atidarymą.

Pasiruošimas buvo labai geras, atsižvelgiant į tai, kiek laiko turėjome. Tai buvo labai pozityvūs bandymai. Viską padarėme, patikimumas buvo labai geras. Visi labai sunkiai dirbo ir atliko nuostabų darbą. Labai didžiuojuosi komanda.

Esame patenkinti tuo, ką gavome. Tiek bolidas, tiek trasa yra daug greitesnė negu praėjusiais metais. Mano paskutiniame važiavime lenktynėse simuliatoriuje ratą įveikiau per 1:19s., kas yra mano kvalifikacijos laikas praėjusį sezoną“, - kalbėjo britas.

Komentarai (6)


Norge
| Kovo 14 d. 18:34
tiek sunku, kad eme ir paprognozavo, kad red bull turi potencialiai greiciausia bolida :)
https://ru.motorsport.com/f1/news/khemilton-potentsialno-bystrejshaya-mashina-sejchas-u-red-bull-1014564/?s=1
fnatic
| Kovo 12 d. 18:59
Visi kalba taip lyg tai butu sezonas toks kaip 2009 ar 2017 su dideliais reglamento pokyčiais :D Reglamentas praktiškai nesikeitė - pajėgumai bus tokie patys tik su mažesniais ar didesniais skirtumais tarp komandų.
Lewa
| Kovo 12 d. 16:59
Nepilstom is tuscio i kiaura. Pamatysim po pirmu keliu lenktyniu
fasten
| Kovo 12 d. 16:47
Kazkaip nelaukiu sio sezono. Panasu kad mersai labiau nei uztikrinti savo pajegumu, RBR gal saus gal ne, ferma galejo prasauti su savo rake reikalais, MCL ilsisi ir su nauju motoru, gal renault saus i prieki? Labai norisi arsios kovos tarp TOP 3 komandu...
Life
| Kovo 12 d. 16:07
LiesaVarškė
| Kovo 12 d. 15:28

Kas per kaušas tas Hamiltonas, kad neskaito f-1.lt komentarų ir net nežino kad jis jau aštuonis kart pasaulio čempionas. Nu dar ne visai, bet iki kol pasikeis reglamentas tai čempionatus laimės tik jis.

Viską jis žino, čia tik akių dumimas ir intrigos palaikymas, neva niekas dar neaišku. :)
LiesaVarškė
| Kovo 12 d. 15:28
Kas per kaušas tas Hamiltonas, kad neskaito f-1.lt komentarų ir net nežino kad jis jau aštuonis kart pasaulio čempionas. Nu dar ne visai, bet iki kol pasikeis reglamentas tai čempionatus laimės tik jis.