„Mercedes“ piloto Lewiso Hamiltono teigimu, šių metų bolidą jam buvo sunkiausia perprasti.
Britas šiemet pagerino Michaelio Schumacherio „pole“ pozicijų rekordą, iškovojo devynias pergales ir ketvirtą kartą tapo F-1 čempionu. Tiesa sportininkui sezonas nebuvo lengvas. Kurį laiką L. Hamiltonas čempionate atsilikinėjo nuo Sebastiano Vettelio. Tuo metu tiek britas, tiek „Mercedes“ stengėsi perprasti savo bolidą.
„Šių metų bolidą buvo itin sunku perprasti. Su kai kuriomis problemomis kovojome metų metus ir tik šiemet supratome, kad turime kažką daryti, jog jų atsikratytume“, - pasakojo L. Hamiltonas.
„Naujas bolidas turėjo papildomų problemų. Manau, kad daugiausiai bėdų mums kilo su platesnėmis padangomis. 2008 m. buvo taip pat sunku. 2009 m. buvo tiesiog siaubingi. Šių metų bolidas buvo puikus, bet perprasti jį buvo tikrai sunku.“
„Tam, kad išspausti daugiau iš bolido, kartais tekdavo kaip reikiant pasistengti. Šiemet žmonės sakė, kad turėjome geriausią bolidą. Jis tikrai buvo geras, bet bolidas turėjo rimtų problemų, kurias buvo sunku perprasti.“
„Kartais, kai suklysti reguliuodamas bolidą, net negali priartėti prie jo potencialo. Automobilis tiesiog neleis iš savęs išspausti maksimumo. Bet kartais mums pavykdavo jį perprasti ir išnaudoti jo potencialą. Tad tokiose lenktynėse, kuriose sekėsi ne itin gerai, mums pavyko pasiekti geresnių rezultatų nei tikėjomės.“