Keturis kartus F-1 čempionas ir neabejotinai didžiausia „Mercedes“ komandos žvaigždė Lewisas Hamiltonas nemano, jog yra ekipos lyderis.
Britas teigia, kad jis, kaip ir kiti komandos nariai, yra maža grandinės dalis.
„Nežiūriu į save kaip į komandos lyderį. Manau, kad esu tik maža ilgos grandinės dalis. Visi mes užimame svarbias roles. Svarbiausias dalykas – padaryti tą grandinę kuo stipresnę ir būtent tai mes ir padarėme“, - kalbėjo lenktynininkas.
„Mercedes“ ekipa išgyveno tikrą pakilimą, kalbant apie atmosferą komandoje. Prieš tai L. Hamiltono santykiai su buvusio komandos draugu Nico Rosbergu buvo labai įkaitę, tačiau naujasis „Mercedes“ duetas su Valtteri Bottu ir L. Hamiltonu veikia idealiai už trasos ribų.