„Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas liko itin patenkintas bolidu, kurį pilotuodamas nugalėjo šiandien Italijoje vykusiose F-1 varžybose.
Buvęs greičiausias vakar vykusioje kvalifikacijoje, britas šiandien be didesnio vargo iškovojo pergalę ir pakilo į pirmą vietą lenktynininkų įskaitoje.
„Šiandien bolidas buvo tiesiog fantastiškas. Pilotuoti jį buvo tikra svajonė“, - sakė L. Hamiltonas.
„Šis sezonas yra tikrai labai įdomus. Paskutinėse dvejose lenktynėse buvome itin stiprūs. Nežinau kodėl šiandien „Ferrari“ pilotai nebuvo greiti. Bet mūsų bolidas buvo fantastiškas, ypač pirmoje lenktynių atkarpoje.“
„Galbūt mums labiau pasisekė, nes buvome priekyje, todėl mūsų padangos atlaikė ilgesnę distanciją. Su „Ferrari“ pilotais už nugaros būtume turėję paspausti labiau. Bet kokiu atveju šį savaitgalį mes padirbėjome geriau.“
„Kova tarp mūsų ir „Ferrari“ toliau išlieka atkakli. Kitos lenktynės vyks Singapūre, kur „Ferrari“ turėtų būti itin stipri. Tad kova tęsis toliau. Sebastianas ilgą laiką pirmavo čempionate, tad aplenkus jį dabar apėmė tikrai puikus jausmas.“