Praėjusią savaitę Lewisas Hamiltonas iškovojo ketvirtąjį pasaulio čempiono titulą, o lapkričio mėnesį derėsis dėl kontrakto, kuris galioja iki kitų metų pabaigos, pratęsimo...
Labai ankstyvo Verstappeno ir Vettelio kontraktų pratęsimo iki 2020 metų fone „Mercedes“ noras pratęsti sutartį su pačiu geriausiu „Formulės-1“ lenktynininku yra logiškas, o ir pats Hamiltonas kol kas neturi geresnių variantų.
Lewisas Hamiltonas: „Nemanau, kad derybose iškiltų sunkumų, kadangi mes labai daug ko pasiekėme kartu. Aš džiaugsiuosi pasiekti dar daugiau mūsų komandai, prekiniam ženklui, mūsų rėmėjams. Šį mėnesį mes turėsime laiko ir galimybių visa tai aptarti. Sezono užduotis yra įvykdyta, presingo daugiau nėra – dabar mes paprasčiausiai galime mėgautis lenktynėmis.
Keturi titulai – tai šaunu, bet dabar aš noriu penkių. Aš galėjau pasielgti kaip Rosbergas, užbaigdamas karjerą ir džiaugtis pasiektu, bet dabar aš jaučiu dar didesnį iššūkį. Priekyje laukia įtempta kova, bet aš mėgstu sunkumus“.