L. Hamiltonas tikisi, kad Abu Dabio GP lenktynės nebus procesinės

L. Hamiltonas tikisi, kad Abu Dabio GP lenktynės nebus procesinės
logo 2017 Lapkričio 25 d. 18:05, Daimler

Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas tikisi, kad paskutinėse F-1 sezono lenktynėse pilotams neteks važiuoti vienas paskui kitą.

„Tikiuosi, kad rytoj traukino nepamatysime. Norėčiau, kad vyktų bent kažkokia kova trasoje. Nesvarbu ar tai nutiks dėl sustojimų, ar nusidėvėjusių padangų“, - sakė L. Hamiltonas.

Britas pripažino, kad ruošdamasis kvalifikacijai tinkamai neįvertino kritusios oro temperatūros.

„Treniruotėse viskas klostėsi gerai. Bolide jaučiausi gerai. Po pietų oro ir trasos temperatūra krenta, tad ruošiantis kvalifikacijai reikia į tai atsižvelgti. Galbūt persistengiau tai darydamas. Visos kvalifikacijos metu kovojau su bolidu.“

„Kvalifikacijoje nesitikėjau, kad skirtumas tarp mūsų ir „Ferrari“ bus toks didelis. Bet mums žemesnė temperatūra visada buvo palankesnė.“


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas