Lewisas Hamiltonas Abu Dabio GP pradėjo gerai. Britas buvo greičiausias dvejose iš trijų treniruočių sesijoje.
Nors „Mercedes“ pilotas jau yra užsitikrinęs čempiono titulą, jis vis tiek nori užbaigti sezoną triumfuodamas.
„Aš turiu tą degantį norą užbaigti sezoną gerai. Kai finišuoji gerai, tai yra lengviau gerai ir pradėti kitą sezoną. Manau, kad dirbome labai sunkiai kaip komanda ir nusipelnėme užbaigti sezoną stipriai. Nereiškia, kad privalome laimėti, bet turime finišuoti stipriai.
Bent jau taip jaučiu širdyje. Tai yra dėl ko aš dirbu. Tai buvo labai ilgi metai ir jie dar nesibaigė, todėl nėra jokių priežasčių atsipalaiduoti. Vis dar galima daug pasiekti laimėjus šias lenktynes. Tai yra mano tikslas“. – teigė britas.