Lewisas Hamiltonas pirmoje penktadienio treniruotėje buvo ketvirtas, o antroje – trečias. Žinoma, toks rezultatas piloto netenkinta, tačiau britas tiki, kad „Mercedes“ dar turi visas galimybės pasiekti norimų rezultatų.
„Turėjome labai gerą dieną be jokių problemų. Čia buvo ganėtinai karšta, bet sąlygos yra nuostabios dirbti, tačiau sukibimas trasoje yra tik patenkinamai geras. Mes taip pat dar patobulinsime bolidą po šiandien.
„Red Bull“ atrodo labai galingai, o taip pat su jais yra ir „Ferrari“, todėl mums teks labai pasistengti. Bet niekas dar neprarasta“, - kalbėjo čempionato lyderis.