Lewisas Hamiltonas norėtų surengti autobiografinio filmo filmavimą ir jame suvaidinti pagrindinį vaidmenį. Brazilijos GP savaitgalio metu keturiskart pasaulio čempionas patvirtino, kad neatsisako tokios idėjos...
Lewisas Hamiltonas: „Nebūna nė dienos, kad aš negalvočiau apie tai, ką mano tėvas padarė man. Aš vis dar bandau jam už tai atsidėkoti, bet to neįmanoma padaryti su jokiais pinigais. Todėl mes sukursime filmą. Noriu greičiau sulaukti to momento, kada pamatysiu šią istoriją“.
Hamiltono sumanymą galima vertinti įvairiai, bet gana įdomus yra vokiečių „Bild“ automobilių sporto redaktoriaus Michaelio Zeitlerio komentaras šia tema.
Michaelis Zeitleris: Vokietijoje Lewisas Hamiltonas vargu ar įgis naujų gerbėjų. Galima svarstyti, ar teisingai elgiasi Hamiltonas su savo aukso grandinėmis, milžiniškomis tatuiruotėmis ir ištaigingu gyvenimo būdu, bet filmas apie dabartinį pasaulio čempioną taptų tikru perversmu čempionatui.
„Formulė-1“ gyvena PR dėka – ir toks filmas taptų viena ir grandžių. Kiekvienas įrašas Twitter, kiekviena nuotrauka Instagram, kiekvienas pompastiškas Hamiltono vakarėlis duoda naudos „Formulei-1“. Interneto paieškų tarnybų skaičiai rodo, kad Hamiltonas yra kur kas labiau žinomas pasaulyje nei Vettelis.
Ir jei Hamiltono filmas į „Formulę-1“ atves naujų žmonių, tai jau bus didelė sėkmė. Visam automobilių sportui, visai „Formulei-1“. Prisipažįstu, kad aš žiūrėčiau tokį filmą. Ir nesvarbu, apie ką jis nufilmuotas – apie Hamiltoną, apie Vettelį ar dar ką nors“.