L. Norrisas: bauda man kainavo antrą vietą

L. Norrisas: bauda man kainavo antrą vietą
logo 2021 Liepos 04 d. 18:40, McLaren F1

„McLaren“ pilotas Lando Norrisas mano, kad jei ne teisėjų jam skirta bauda, šiandien Austrijoje vykusiose lenktynėse jis būtų finišavęs ne trečias, o antras.

Varžybų pradžioje, „Red Bull“ pilotas Sergio Perezas ketvirtame posūkyje išore bandė aplenkti britą. Meksikietis atsidūrė už trasos ribų ir nukrito į dešimtą vietą. Tuo tarpu teisėjai L. Norrisui skyrė 5 sek. baudą už tai, jog pastarasis nepaliko varžovui laisvos vietos.

Atlikus baudą sustojimų metu, L. Norrisas prarado poziciją „Mercedes“ pilotui Valtteri Bottui, kurio vėliau taip ir neaplenkė. Galų gale sportininkas finišo liniją kirto trečias.

„Esu nusivylęs, nes šiose lenktynėse turėjome būti antri. Manau, kad tai buvo tiesiog lenktyninis incidentas. Jis bandė mane lenkti išorė, kas man pasirodė kvaila. Jis tiesiog išvažiavo už trasos ribų, aš jo net nepaliečiau“, - po lenktynių sakė L. Norrisas.

Nepaisant visko, britas liko patenkintas savo ir komandos pasirodymu šį savaitgalį.

„Esu nusivylęs, bet tuo pačiu patenkintas, jog finišavome trečioje vietoje. Mums tai buvo labai geros lenktynės. Galėjau važiuoti Bottui iš paskos, net ir nešvariame oro sraute. Bet man trūko, kad galėčiau pasinaudoti DRS. Atsilikimui sumažėjus iki sekundės, susidūriau su sunkumais.“

„Malonu žinoti, jog galime su jais kovoti. Tai buvo pirmos lenktynės po daugelio metų, kai galėjome kovoti su „Red Bull“ ir „Mercedes“ pilotais. Tikiuosi, jog panaši situacija išliks ir kitose lenktynėse.“

Trasa: „A1-Ring", Spielbergas (Austrijos GP)
Ilgis: 4,326 km Ratų skaičius: 71
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332