L. Norrisas ir A. Giovinazzi dalyvaus Rusijos GP treniruotėse

L. Norrisas ir A. Giovinazzi dalyvaus Rusijos GP treniruotėse
logo 2018 Rugsėjo 25 d. 00:48, McLaren

Lando Norrisas ir Antonio Giovinazzi dalyvaus Rusijos GP treniruotėse ir jų metu pilotuos atitinkamai „McLaren“ ir „Sauber“ bolidus.

„McLaren“ atstovai anksčiau teigė, kad L. Norrisas šiemet greičiausiai nebesės už F-1 automobilio vairo, nes turi sutelkti dėmesį ties kova dėl čempiono titulo kitame čempionate. Tačiau Rusijoje britas ne tik dalyvaus F-2 lenktynėse, bet ir pilotuos britų ekipos bolidą vienoje iš treniruočių.

F-2 varžybos Sočyje bus priešpaskutinės pastarojo čempionato pilotams. L. Norrisas čempionate užima antrą vietą ir nuo pirmaujančio „Mercedes“ globotinio George‘o Russello atsilieka 22 taškais.

Pirmose Rusijos GP treniruotėse už F-1 bolido vairo sės ne tik L. Norrisas, bet ir A. Giovinazzi. Pastarasis pilotuos „Sauber“ atstovo Marcuso Ericssono bolidą. BÅ«tent italas kitais metais gali užimti švedo vietą šveicarų ekipoje ir tapti Kimi Raikkoneno komandos draugu.

Tai bus trečias kartas šiemet, kai A. Giovinazzi sės už „Sauber“ bolido vairo. Anksčiau italas šveicarų ekipos automobilį pilotavo Vokietijoje ir Vengrijoje vykusiose F-1 treniruotėse. Tuo tarpu L. Norrisas „McLaren“ automobilį išmėgino Belgijoje ir Italijoje.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas