L. Norrisas: reikėjo smarkiau rizikuoti

L. Norrisas: reikėjo smarkiau rizikuoti
logo Rugsėjo 16 d. 20:55, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„McLaren“ pilotai SingapÅ«ro GP etapą pradės iš skirtingų peletono galų – Lando Norrisas – iš 4 pozicijos, o Oscaras Piastris – tik iš 17-tos. Bet australui paprasčiausiai nepasisekė, jis turėjo nutraukti gerą bandymą dėl Lance'o Strollo avarijos.

Lando Norrisas: „Žinoma, aš norėjau užimti aukštesnę vietą, bet nežinau, ar buvo toks realus šansas. Visada įmanoma ratą nuvažiuoti kažkiek geriau, bet kiekviename posÅ«kyje aš dariau viską, kad buvo mano jėgoms, todėl savo darbu esu patenkintas. Tai buvo geriausias mano ratas.

Teoriškai buvo įmanoma nuvažiuoti keliomis dešimtosiomis geriau, bet norint atkovoti bent vieną dešimtąją, reikia smarkiau rizikuoti. Todėl esu patenkintas, komanda gerai padirbėjo, mes žengėme žingsnį į priekį ir tai duoda savo vaisių.

Čia bus labai sunku aplenkti, bet aš startuosiu iš neblogos pozicijos, todėl reikia tikėtis, kad uždirbsiu daug taškų. Norint svajoti apie vietą ant podiumo, bus labai svarbu gerai nuvažiuoti pirmą ratą, gerai atlikti sustojimus, nes čia gana didelė saugos automobilio išvažiavimo tikimybė.

Žodžiu, teks spręsti užduotį su daugybe nežinomųjų, nes ne visai aišku, kas bus su padangų degradacija. Tai paaiškės tik lenktynių metu, bet mÅ«sų mašina turi labai gerą tempą. Gali bÅ«ti, mes nebÅ«sime tokie greiti kaip „Ferrari“ ir „Mercedes“, bet bus svarbu išsilaikyti priešais Lewisą Hamiltoną“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 2883
2. redworm 2851
3. Valerijonas 2848
4. berta 2847
5. Valode 2778