M. Binotto: 2021 m. lyderių gretos nesikeis

M. Binotto: 2021 m. lyderių gretos nesikeis
logo 2019 Lapkričio 11 d. 22:09, Pirelli

Ferrari“ vadovas Mattia Binotto mano, kad 2021 m. čempionate dominuos tos pačios komandos, kurios yra stipriausios šiuo metu, tad lyderiai nesikeis net įsigaliojus naujoms taisyklėms.

Ne taip seniai buvo skelbta, kad FIA, F-1 bei čempionate dalyvaujančių komandų vadovai sutarė dėl naujų taisyklių, techninio reglamento, kuris įsigalios nuo 2021 m. Be naujų taisyklių turėtų įsigalioti ir biudžetų lubos. Tikimasi, kad pokyčiai padės sumažinti skirtumus tarp komandų ir padidinti konkurenciją. Bet M. Binotto mano, kad nepaisant visų pokyčių, lyderių gretos nesikeis.

„Tikiu, kad stipriausios komandos naują sezoną pradės bÅ«damos geresnėje pozicijoje vien dėl turimų resursų, kuriuos gali skirti bolidų tobulinimui“, - nuomonę išsakė M. Binotto.

„Vėliau, reikia tikėtis, didesnį šuolį padarys mažesnės komandos. Bet įsigaliojus naujoms taisyklėms, nebebus to tęstinumo, tad visų lauks naujas iššÅ«kis. Kol kas sunku prognozuoti kokia bus situacija.“

„Manau, kad stipriausios komandos ir toliau liks stipriausiomis. Mes vis dar turime stipriausias komandas. Vis dar turime geriausius specialistus. Turime didžiausius resursus ir didžiausius biudžetus. Tad esu įsitikinęs, kad situacija stipriai nepasikeis.“


Komentarai (0)
×

TOP naujienos