M. Isola: strategija suvaidino didelį vaidmenį (2)

M. Isola: strategija suvaidino didelį vaidmenį
logo 2017 Spalio 23 d. 13:34, Pirelli/LAT Images

Strategija suvaidino didelį vaidmenį lenktynėse Ostine. „Pirelli“ laukė dviejų sustojimų boksuose, bet beveik visi stengėsi apsieti vienu sustojimu. Ne visiems tai pavyko, o finaliniuose ratuose Vettelis ir Verstappenas, kurie du kartus keitėsi padangas, buvo ryškiai greitesni už tuos, kas padangas keitėsi vieną kartą, išskyrus Hamiltoną.

„Pirelli“ automobilių sporto padalinio vadovas Mario Isola: Asfaltas ir oras buvo pakankamai šilti, todėl pilotams vėl teko adaptuotis prie sąlygų. Tuo tarpu vieno sustojimo strategija privertė naudoti minkštąsias padangas, nors per treniruotes su jomis praktiškai niekas nedirbo.

Strategija buvo labai svarbi, komandoms teko reaguoti į besikeičiančias sąlygas, turint galvoje trasos būklę ir varžovų veiksmus, kadangi pastarieji taip pat adaptavosi prie naujų sąlygų. Tai pademonstravo Maxas Verstappenas ir Sebastianas Vettelis, kurie buvo labai greiti finalinėje lenktynių atkarpoje po labai drąsaus sprendimo pereiti prie dviejų sustojimų strategijos.

Kompanijos vardu noriu pasveikinti „Mercedes“ su iškovota eiline Konstruktorių taure“.


Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Aiwux
| 10/24 00:03 Atsakyti
Red Bull truputį prašovė. Jei Maxui būtų uždėję raudonas per pirmą sustojimą ir rožines per antrą, būtų buvus galimybė dar geriau pasirodyti. Ir gaila, kad Rikis sugedo, nes užsidėjęs raudonas jau spėju virtualiai buvo Botą aplenkęs...
žiūrovas f-1
| 10/23 19:40 Atsakyti
Sveikinimai "Mercedes" su titulu.
×

TOP naujienos