M. Masi: mes visuomet leidome lenktynininkams kovoti

M. Masi: mes visuomet leidome lenktynininkams kovoti
logo 2019 Liepos 17 d. 13:36, FIA

Paskutiniu metu vis daugiau kalbama apie tai, jog „Formulės-1“ lenktynininkai turėtų gauti daugiau laisvės kovojant tarpusavyje. F-1 lenktynių direktorius Michaelas Masi pareiškė, kad teisėjai visuomet vadovavosi šiuo principu.

Michaelas Masi: „Visą sezoną mes rėmėmės tuo, kad leistumėme lenktynininkams kovoti. Tai, ką mes pamatėme Silverstoune – yra šios trasos ypatumai, kova buvo labai artima, bet tokios dvikovos bÅ«davo ir anksčiau ir teisėjai jas vertindavo vienodai.

Gali bÅ«ti, jog Silverstounas yra tokia trasa, kur, regis, pilotai turi daugiau laisvės tarpusavio kovoms, bet tai yra klaidingas įsivaizdavimas. Mes laikėmės lygiai tokių pačių principų ir jais naudojomės lygiai taip pat, kaip ir kitose lenktynėse. Sprendimai daug kuo priklauso ir nuo pačių teisėjų. Aš stebiu situaciją ir išskiriu kažkokius momentus, o teisėjai sprendžia.

Man buvo labai lengva priimti sprendimą išleisti saugos automobilį po Antonio Giovinazzi išlėkimo iš trasos. Kadangi tai įvyko greta įvažiavimo į serviso zoną, tai mašiną turėjo evakuoti kranas ir mes nedvejojome“.

Taip pat M. Masi patvirtino, kad jis bus F-1 lenktynių direktoriumi iki sezono pabaigos: „Po susitikimo su FIA prezidentu Jeanu Todtu man patvirtino, kad aš tęsiu šÄ¯ darbą iki 2019 metų sezono pabaigos“.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos