M.Schumacheris tikisi kovoti dėl čempiono vardo (70)

M.Schumacheris tikisi kovoti dėl čempiono vardo
logo 2006 Kovo 07 d. 15:49, Ferrari
Septyniskart Pasaulio čempionas Michaelis Schumacheris pareiškė tikįs, jog šįmet jis vėl galės kovoti dėl čempiono titulo, net jei Bahreino GP lenktynėse ir nepasisektų.
Prieš išskrisdamas į Artimuosius Rytus, kur ir vyks pirmasis „Formulės-1“ etapas, Michaelis paminėjo nepasisekusius bandymus Mugello, bet buvo optimistiškas, žvelgdamas į visą artėjantį sezoną.
„Esu įsitikinęs, kad mūsų „248 F1“ turi potencialo, kovojant dėl čempiono vardo. Nepaisant to, kad mums nepavyko nuvažiuoti pakankamai kilometrų dėl prasto oro, vis tiek tikiu mūsų galimybėmis sezono pradžioje.
Net jei ir nelaimėtume kelių pirmųjų lenktynių, labai gerai žinome, kiek bolidas tobulės per likusius metus. Tai tikrai vertinga. Idealiausia būtų iškovoti kelis taškus pirmosiose lenktynėse. Bet kaip bebūtų, į lenktynes Bahreine ir Malaizijoje keliaujame pilnai motyvuoti“, - kalbėjo vokietis.
Ferrari“ pilotas taip pat patvirtino, kad favoritai pirmajame etape turėtų būti „Renault“.
„Renault“ dabar atrodo stipriausiai. Jie yra persekiojami trejų komandų: „Honda“, „Mercedes“ („McLaren“ – red.past.) ir „Ferrari“. Manau šįmet bus labai artima kova. Komandos yra netoli viena kitos, taigi ruošiames sunkiai kovai dėl čempionų vardų.
Tokios situacijos mums patinka, jos pakelia dvasią. Be to tai naudinga sportui ir mūsų gerbėjams. Manau visi turėtų laukti šių metų Pasaulio čempionato. Taigi puiku, kad pagaliau pradedame veikti“, - prognozavo sportininkas.
Jis, kaip ir „Honda“ atstovai, išryškino naudą, gautą paskutinių bandymų Bahreine metu.
„Tai buvo pirmieji bandymai šiltesniame ore po ilgos pertraukos. Be to jie vyko „Grand Prix“ trasoje. Tai niekada neišeis į nenaudą. Priešingai – tai mums suteiks pranašumą, reguliuojant bolidą ir renkantis padangas“, - pridūrė jis.
Michaelio kolega „Ferrari“ šįmet bus brazilas Felipe Massa.

Komentarai (70)


Capirossi
| 2006 Kovo 08 d. 22:11
Malacius MS!
InExtenso
| 2006 Kovo 08 d. 20:04
SUMI ggogogogogogogogogogog!!!
Gambandinas
| 2006 Kovo 08 d. 19:29
Bet nors šneka Shumis razumnai, delioja žodžius taip, kad nieko neįžeistu, ne kaip FA, būtų Fa komentars, tai jau klykautu (aš jėga, aš nenugalimas, visi yra niekas, aš tik vienas toks, aš šampinjonas)
Chester'
| 2006 Kovo 08 d. 19:29
nuno>>> is mclaren puses rasciau kruwas panasiu:) ka padarysi kolkas Lietuwoje nera istatymo draudzencio narsyti po interneta nesulaukus pirmosios klases. O del sumio galimybiu nenoreciau nieko komentuot. Galbut pirmosiomis iswadomis pasidalinsiu po 3 dienu ir 21 walandos:DDD
milla
| 2006 Kovo 08 d. 18:18
Rytukas>> Kur automobiliu sportas-ten meiles ir graziu zodziu nera...:)))
Rytukas
| 2006 Kovo 08 d. 17:41
kokie pikti kolegos cia. swarbiausia skleisti swiesa ir meile o visa kita susidelios i wietas ir nugales kas bus greiciausias :D
vacc
| 2006 Kovo 08 d. 16:23
Heikki Kovalaine>>eitum tu geriau burnos issiplaut du kartus, pradziai, o po to dar koki pora kart, nes rasai tai kaip grybu grybas
BUM_BUM
| 2006 Kovo 08 d. 16:21
Isspaus jis is Ferrario viska ka imanoma ir tikrai bus konkurencingas su visokiom renuskem.
Omen
| 2006 Kovo 08 d. 15:27
LenkDrasiai>>> oi gali gali patikek...nebent McLaren fanu tarpe nera normaliu sirgaliu
VoxDei
| 2006 Kovo 08 d. 14:24
Jo jo... O jei dar Liverpulis laimės...
×

F-1.lt pulsas