M.Schumacheris žada atsigriebti San Marino GP

M.Schumacheris žada atsigriebti San Marino GP
logo 2006 Balandžio 05 d. 22:11, Ferrari
„Ferrari“ komandos pilotas Michaelis Schumacheris pažadėjo artimiausiame „Formulės-1“ čempionato etape – San Marino GP – atsigriebti už pastaruoju metu patirtas nesėkmes.
„Imoloje naudosime patobulintą aerodinamiką bei modifikuotą variklį, todėl viskas turėtų klostytis geriau. Artimiausias savaites tam intensyviai ruošimės“, – pareiškė vokietis.
„Ferrari“ komanda lenktynėms Imoloje paruoš patobulintą bolidą, kuris pasižymės nauja pakabos konstrukcija, patobulinta aerodinamika ir šiek tiek modifikuotu varikliu.
„Mūsų tikslas tikrai nėra pasirodyti taip, kaip praėjusį savaitgalį. Turime sunkiai dirbti ir įrodyti, kad galime būti pajėgūs bet kokiomis sąlygomis, o ne tik palankiai susiklosčius aplinkybėms“, – dėstė septyniskart „Formulės-1“ čempionas.
„Šiemet viskas yra kitaip (palyginti su praėjusiais metais – red. past.). Dabar esame gerokai pajėgesni ir mūsų technika yra gerokai geresnė nei daug kam atrodo. Tiesa, lenktynių savaitgalį to nepademonstravome“, – aiškino vokietis.
„Ačiū Dievui, „Formulėje-1“ viskas remiasi skaičiais, kurie rodo, kad būtume buvę lyderiais, jei tik būtų pavykę palaikyti padangų temperatūrą“, – teigė jis.
M.Schumacheris praėjusiais metais San Marino GP metu pasiekė vieną iš savo geriausių metų rezultatų, finišavo antras, jei neskaičiuotume kontraversiškųjų lenktynių JAV. Dalį lenktynių vokietis buvo net iki 2 sekundžių per ratą greitesnis už artimiausius varžovus.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0