M. Verstappenas: galėjau važiuoti greičiau

M. Verstappenas: galėjau važiuoti greičiau
logo 2021 Spalio 10 d. 17:49, Red Bull Content Pool

Po Turkijos GP Maxas Verstappenas susigrąžino lyderio poziciją pasaulio čempionato asmeninėje įskaitoje. Stambule jis finišavo antras. Kadangi pagrindinis jo konkurentas Lewisas Hamiltonas finišavo penktas, olandas dabar lenkia „Mercedes“ sportininką 6 taškais.

Po finišo Verstappenas prisipažino, kad nevažiavo pilna jėga, kadangi manė, kad geriau saugoti padangas ir uždirbti taškus, nei skubėti ir padaryti klaidą arba visiškai sugadinti padangas. Kartu „Red Bull“ pilotas pripažino, kad „Mercedes“ lyderis dar turės progų atsilošti, o pirmalaikė pergalė čempionate šiais metais yra mažai tikėtina.

„Tai buvo sudėtingos lenktynės, džiaugiuosi, kad finišavau antras, kadangi tokiomis sąlygomis labai nesunku padaryti klaidą, - sakė olandų pilotas. - Galėjau važiuoti greičiau, bet stengiausi tausoti padangas, nes supratau, kad man tai gali kainuoti labai brangiai. Manau, kad Bottas buvo kiek greitesnis už mane, bet man geriau sekėsi saugoti padangas. Būtent todėl aš nė karto nevažiavau pilna jėga.

Dabar vėl pirmauju pasaulio čempionate, bet galvoju, kad dar niekas neaišku. Rezultatai yra labai panašūs, dar laukia nemažai lenktynių ir daug dvikovų su „Mercedes“. Taigi, dabar reikia gerai pasiruošti etapui Ostine, ten pasistengsime pasirodyti kuo geriau“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2024 sezono taškai:
Komanda: Red Bull Amžius: 26 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0