M. Verstappenas: Hamiltonui yra lengviausia mane kaltinti (13)

M. Verstappenas: Hamiltonui yra lengviausia mane kaltinti
logo 2018 Balandžio 12 d. 11:08, Red Bull Content Pool / Getty Images

 Po Bahreino GP lenktynių Maxas Verstappenas ir Lewisas Hamiltonas apsižodžiavo ir spaudoje vienas kitam nevengė įgelti. Vis dėlto paaiškėjo, jog viskas ties tuo ir nesibaigė.

M. Verstappenas teigė, jog L. Hamiltonui yra lengviausia kaltinti jį.

„Yra ganėtinai paprasta ir lengva apkaltinti jaunesnį pilotą. Tai yra vienintelis variantas, kurį galiu suprasti. Tačiau tokie dalykai nutinka ir nėra priežasties tai keisti.

GalbÅ«t man reikės pasikalbėti su juo, tai priklausys nuo to, ar tikrai to reikia. Ir kodėl aš turėčiau keisti savo vairavimo stilių? Nemanau, kad padariau kažką blogo, aš tiesiog bandžiau aplenkti.

Manau, kad tai buvo neblogas šansas ir aš bandžiau juo pasinaudoti. Pavyzdžiui praėjusiais metais Meksikoje viskas taip pat galėjo pasisukti labai blogai. Tai yra lenktynės. Tai yra paprasta ir tikrai nesuprantu, kodėl visi tiek daug kalba apie šią temą. Tokie dalykai lenktynėse nutinka“, - kalbėjo olandas.  


Komentarai (13)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Vytispagonia
| 04/13 00:19 Atsakyti
tribeca
| 04/12 21:50 Atsakyti
Verstappenas idomus pilotas, daug graziu epizodu ziurovams padovanoja ir greicio turi, gaila kad toks zioplys.
ddt
| 04/12 19:57 Atsakyti
Verstappenas turetu suprasti viena dalyka, kad tai JIS nukencia visose tose situacijose, kurias jis susiskuria/I kurias isivelia. Vadinasi JIS klysta.
Ned
| 04/12 15:19 Atsakyti
Tol kol lenktynes sugadini tik sau vaziuok kaip nori bet kai del tavo kaltes kencia kiti tai jau per daug.
errnis
| 04/12 15:15 Atsakyti
Juokingiausia kad sofos draiveriai tiek patarimimu turi :) jei rimciau VER yra toks koks yra pernai tas pats buvo
errnis
| 04/12 15:15 Atsakyti
Juokingiausia kad sofos draiveriai tiek patarimimu turi :) jei rimciau VER yra toks koks yra pernai tas pats buvo
robotukas24
| 04/12 15:02 Atsakyti
MAtau 6 komentarus ir nei vienam is ju nematau pateisinimu MV. jokiu pateisinimu ir negali but! Niekas jam nesako mest lenkt, bet jeigu jau lenki, tai pamatuok bei pasverk galimybes ir isitikines, kad savo lenkimu nepadarysi zalos kitam - lenk. siaip KET uz nesaugu lenkima yra administracine atsakomybe, o jei sukelsi eismo ivyki, tai gerai tikrai nesibaigs. jis vaikas drasus, geras lenktynininkas, nu bet jam su apsiskaiciavimais tai slidu. Praeitais metais visus muse kaip keglius is kelio savo lenkimais, siemet vel tas pats. ausi uzsukt vaikui ir pasakyt: atsigauk viena karta nuo pigiu narkotiku ir pradek zmoniskai lenktyniaut, o ne ait banzai ir vabank.
fasten
| 04/12 13:10 Atsakyti
Kaip ir bet kurian darbe naujas zmogus gali buti jaunas ir perspektyvus. Kolektyvas plos katuciais, palaikys ir tuo paciu atleis klaidas. Deja, bet si stadija nesitesia amzinai: kolektyvui pabosta perspektyva, reikalaujama profesionalumo ir stabilumo. To reikia palinketi Maxui, ypač prisiminus praeita sezona ir jo santykius su Vetelio bolidu.
EičJey
| 04/12 12:18 Atsakyti
O Verstappenui lengviausia pateisinti save prieš kitus ištraukiant 'aš jaunas, tai lengva mane teisti' kortą.
mercedesss
| 04/12 11:56 Atsakyti
Čia ir yra esmė, žinok ką ir kada gali stumti.... LH paprastai nepastumsi...
×

TOP naujienos