M. Verstappenas ir F. Massa ginčijosi dėl avarijos Monake (19)

M. Verstappenas ir F. Massa ginčijosi dėl avarijos Monake
logo 2015 Birželio 05 d. 07:00, Getty Images
Atvykę į Kanadą, kur šį savaitgalį vyks F-1 lenktynės, Maxas Verstappenas ir Felipe Massa toliau diskutavo apie avariją, kuri įvyko beveik prieš dvi savaites Monake.
Tuomet jaunasis olandas atvažiuodamas į pirmąjį posūkį trenkėsi į prieš jį važiavusio Romaino Grosjeano bolidą. Po susidūrimo į apsauginę sieną atsitrenkęs M. Verstappenas baigė savo pasirodymą.
F. Massa po Monako GP teigė, kad toks olando elgesys trasoje buvo pavojingas, o avarija įvyko dėl patirties stokos.
Atvykęs į Kanadą brazilas toliau laikėsi savo nuomonės ir teigė, kad teisėjai pasielgė teisingai nusprendę nubausti M. Verstappeną.
„Manęs tada paklausė ką aš apie tai manau. Maniau, kad jis turi būti nubaustas, nes tai, ką jis padarė buvo negerai“, – kalbėjo F. Massa.
„Kai būdamas 17 metų padarai kažką tokio ir lieki nenubaustas yra tikrai negerai. FIA tokiais atvejais turi išlikti stipri. Taip ir buvo. Aš nekeičiu savo nuomonės ir toliau jos laikausi.“
Į tokiu komentarus netruko sureaguoti M. Verstappenas.
„Visi gali turėti savo nuomonę. Tačiau remiantis mūsų duomenimis, aš nestabdžiau vėliau“, – sakė M. Verstappenas.
„Prieš įvykstant avarijai stabdžiau toje pačioje vietoje, kaip ir ankstesniame rate. Likau nubaustas. Tačiau dabar visas mano dėmesys yra sutelktas lenktynėms Kanadoje.“
Po akimirkos M. Verstappenas pasistengė įgelti ir F. Massai, primindamas pernai Kanadoje įvykusią avariją.
„Galbūt derėtų pažiūrėti praėjusiais metais čia įvykusių lenktynių įrašą ir prisiminti kas nutiko?“
Atsakydamas į tai F. Massa teigė, kad jo situacija buvo kitokia.
„Tai buvo kiek kitokia situacija, ar ne? Aš buvau savo pusėje, o tuo metu Perezas ėmė sukti į šoną stabdymo metu.“
„Nemanau, kad stabdydamas turėtum sukti į šoną. Ir incidentas įvyko dar prieš pradedant stabdyti.“


Komentarai (19)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Kesux
| 06/06 13:57 Atsakyti
Ar jūs suvokiate, jog Massos tiesiog paklausė? Tai ką jis turėjo daryti? Nekalbėti? Ar manote, jog jis pats prieėjo prie žurnalisto ir pareiškė: "dabar va aš imsiu ir pasisakysiu dėl šios avarijos". O per spaudos konferenciją dar kartą atsistojo ir rėžė: "va dabar aš dar kartą pasisakysiu dėl tos avarijos, tai, Maxai, klausykis". Jo paklausė - jis atsakė. Atsakė logiškai ir argumentuotai. Jei jaunėlis neišlaiko kritikos ir jo vienintelis argumentas, kad matai jis stabdė toje pačioje vietoje kaip visada, tai jis teisus. ***??? Ir dar primena praėjusių metų avariją, dėl kurios tas pats Massa kažin ar bent kiek kaltas. Na į tikro vyro laikyseną stipriai netraukia.
Nugara
| 06/06 08:36 Atsakyti
Massa kišasi į ne savo reikalus. Tegul Grosjean replikuoja.
Larensas
| 06/05 16:07 Atsakyti
Verstappenas už tą Massą jau dabar 1000kart geresnis.
evbi
| 06/05 15:53 Atsakyti
Zeto>Labiau nemėgsti Schumio ar Massos? :D
Zeto
| 06/05 14:52 Atsakyti
Kam jau kam, bet jau ne mėsai reiketu kalbeti apie avarijas.. Vienas dazniausiai i krašus patenkanciu pilotu, o dar bamba
Klepsidra
| 06/05 13:47 Atsakyti
toks toki sutiko ir pasigincijo. Verstapenui Massa galetu buti kaip pavyzdys, kas lieka, kai buni perspektyvus, bet taip nieko daug ir nepasieki (aisku, nelaimingas atsitikimas turejo itakos kazkiek).
Saulius21
| 06/05 13:43 Atsakyti
Pagal mane jaunimas arba F1 klevo lapai galėtų daugiau mokytis iš senbuvių ir neišradinėt to kas jau senai išrasta. Ką Massa manau ir norėjo pasakyt. Ir tiek. Beje jeigu nori gali pats paaiškint prie ko čia Sennos mirtis ir F1 uždarymas. Ir dar boksas.
Orakulas VI
| 06/05 13:15 Atsakyti
Pagal tave, tai po Sennos mirties reikejo uzdaryti F1. Tokiam sporte visada bus tikimybe mirti ne naturalia mirtim. Ir manau visi jie tai zino. Cia kaip bokse (dauguma ju po to susiduria su smegenu ligomis, bet besidominciu nemazeja).
Saulius21
| 06/05 12:45 Atsakyti
Reiki kišti, nes tai tas pats reiškinys, tik skirtingomis pasekmėmis. Aš jaunas, aš gabesnis, protingesnis, atkaklesnis ir su daugiau motyvacijos. O seniai jau susitaikę. Viskas gali būti toli gražu ne taip. Kaip tik seniai gali būti ir protingesni, ir gudresni, ir toliau nuvažiuoti.
Orakulas VI
| 06/05 12:29 Atsakyti
Ir nereikia kišti Japonijos Gp, nes ten buvo visai kita situacija.
×

TOP naujienos