Praėjusį savaitgalį Japonijos GP triumfavęs Maxas Verstappenas iš „Red Bull“ Bahreino etapo kvalifikacijoje užėmė tik septintą vietą. Po šio pasirodymo čempionas pripažino, jog visą savaitgalį susidūrė su stabdžių problemomis.
„Visą savaitgalį buvo tikrai sunku. Kovojau su stabdžiais. Taip pat buvo labai sudėtingas sukibimas. Bandėme dirbti su padangų sukibimu, tačiau atrodo, kad tiesiog neturime aiškios krypties. Tuo pačiu tai parodo, kad turime ir daugiau problemų.
Neįsivaizduoju kaip per lenktynes veiks kietosios padangos. Tikrai sunku pasakyti kaip atrodysime su šiomis padangomis, tačiau tai yra šiokia tokia galimybė kuria galime pasinaudoti.
Lenktynėse stengsiuosi pasirodyti kiek įmanoma geriau. Akivaizdu, kad tai sunkus savaitgalis. Kaip ir kiekvieną lenktynių savaitgalį, stengsiuosi iškovoti kiek įmanoma daugiau taškų. Šiuo požiūriu niekas nesikeičia, tačiau šįkart neįsivaizduoju kur mes būsime pagal lenktynių tempą“, - kalbėjo M. Verstappenas.