Visai neseniai, naujasis F-1 čempionas Lewisas Hamiltonas teigė, kad jam teks pasistengti kitais metais norint apginti titulą, kadangi šalia visada laukia pilotai, norintys užimti jo vietą.
Britas įvardino Maxą Versatppeną kaip vieną iš jų, o jo aukšta lygį „Mercedes“ pilotas naudoja kaip motyvaciją.
M. Verstappeno žurnalistai paklausė ar L. Hamiltonui teks labiau pasistengti kitą sezoną, šis atsakė: „Jis privalės, be jokių abejonių. Neturiu nieko blogo prieš Lewisą, bet kai laimi tris ar keturis titulus, tavo aštrumas tiesiog dingsta.
Todėl manau, kad jei kažkuriuo metu atsiranda tikras iššūkis trasoje, tu privalai pakelti savo žaidimo lygį. Tai yra dėl to, kad jis nėra įpratęs kovoti dėl kiekvienos pergalės ar podiumo kiekvienose lenktynėse. Tuo metu aš tai darau paskutinius trejus metus.
Niekada nebuvau tokioje pozicijoje, todėl labai noriu ten atsidurti ir esu užsidegęs tai pasiekti“, - kalbėjo olandas.
Nors M. Verstappenas negailėjo komplimentų L. Hamiltonui, jis užsiminė ir apie itin galingą „Mercedes“ bolidą.
„Viskas susideda į vieną paketą. Žinoma, jis turi geriausią bolidą pastaruosius trejus metus, todėl tai padeda. Bet tai nieko neatima iš Lewiso, nes jis yra labai talentingas lenktynininkas. Jis yra apdovanotas.
Toks ir yra skirtumas lyginant su jo komandos draugas. Jis todėl ir laimi čempionatus, jis yra geresnis negu bet kas aplink jį. Tikiuosi, kad kitais metais turėsime panašų paketą, tad galėsiu mesti jam iššūkį, tačiau turime palaukti ir pamatysime“, - teigė „Red Bull“ pilotas.