M. Verstappenas lieka „Red Bull“ iki 2020 metų (44)

M. Verstappenas lieka „Red Bull“ iki 2020 metų
logo 2017 Spalio 20 d. 18:40, Getty Images / Red Bull Content Pool

Šiandien „Red Bull“ patvirtino naują trejų metų sutartį su Maxu Verstappenu.

Maxas Verstappenas: „Red Bull“ visada darbais patvirtindavo, kad tiki manimi ir mano sėkme. 16-kos metų mane pakvietė į jaunimo programą, padėjo debiutuoti „Formulėje-1“ 17-kos metų, suteikė man galimybę lenktyniauti „Red Bull“, kur nuo pat pradžių pasiekiau rezultato, apie kurį buvo tik galima pasvajoti. Jie visuomet palaikė mane mano iššūkiuose ir aš žinau, kad mes turime vienodus tikslus.

Mane visuomet palaikė visi bendradarbiai – tiek bazėje, tiek ir trasoje. Mes puikiai praleidome laiką. Aš džiaugiuosi pasilikdamas „Red Bull“, su nekantrumu laukiu mūsų bendradarbiavimo tąsos ir tikiuosi pasiekti aukštų rezultatų ateityje.

„Red Bull“ komandos vadovas Christianas Horneris: „Mes džiaugiamės, kad Maxas sutiko pratęsti kontraktą su „Red Bull“. Mūsų bendradarbiavimas prasidėjo fenomenaliai – nuo pergalės pernykščiame Ispanijos GP etape, po kurios Maxas dirbo dar įtempčiau.

Prieš mėnesį Maxas pamiršo apie savo nesėkmes šiame sezone ir iškovojo puikią pergalę Malaizijoje. Jis yra puikus lenktynininkas su neabejotinu talentu ir retu instinktu, kuris leidžia jam stabiliai gerai važiuoti aukščiausiame lygyje. Jei prie to dar pridėsime tikslo siekimą darbe ir brandumą tobulinant savo talentą, kuris viršija jo amžių, Maxas sąžiningai nori pasiekti sėkmės ir mes laukiame pratęsimo kovojant dėl pergalių bei titulų „Formulėje-1“.


Komentarai (44)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
A85 logo rėmėjas
| 10/21 22:02 Atsakyti
svecias787
10/21 11:06

karkiusas - nejau ir tu manai, kad ric gali lenkti verst esant vienodam gedimu skaiciui ir t.t.? :)

MV yra labai greitas bet dar nesugeba to greičio verst taškais. Kai tą išmoks, tai bus nesustabdomas, nes matosi, kad turi natūralų talentą. DR - yra taip pat žiauriai talentingas ir jau turi patirties išnaudot atsirandančias progas ir nesivelt į kvailus incidentus. Gali būt, kad taip pat moka švelniau elgtis su bolidu, nes techniniai gedimai kartais gali būt iššaukiami ir netinkamo vairavimo stiliaus.
karkiusas
| 10/21 11:30 Atsakyti
Norge daug sudedamuju cia ;) jai imant grynai gedimus tai taip manau kad gali pakovot vien del to kad maxas turi talenta papult i avarijas ;) kad jis genda daugiau taip bet kad jis daug daugiau ir i incidentus isivelia nei Ric ;) tai va jei sita tendencija nesikeis tai taip manau kad Ric gali pakovot su maxu ir esant tokiam paciam techniniu gedimu skaiciui
Stinger
| 10/21 11:07 Atsakyti
Šita naujiena iššaukė sektos viduriavimą. Tai reiškia įdomesnių perėjimų kitais metais nenusimato, automatiškai reiškia Alonso lieka subinėje. Automatiškai sektai paleido trydą.
svecias787
| 10/21 11:06 Atsakyti
karkiusas - nejau ir tu manai, kad ric gali lenkti verst esant vienodam gedimu skaiciui ir t.t.? :)
karkiusas
| 10/21 10:49 Atsakyti
tai va kad zinant ju visu ego daugumai pilotu ant konstruktoriu taures tik nusispjaut :D aisku kad jiem rupi tik WDC ;) aisku kitas sezonas daug parodys jai RIC ir toliau sugebes savo stabiliu vaziavimu lenkt maxa ir matys kad ir nelabai komandos palaikomas vistiek gali su juo kovot tada gal ir yra variantas kad nuspres likt :D
svecias787
| 10/21 10:27 Atsakyti
karkiusai tai as jau pacioj pradzioj pasakiau, kad mano nuomone, ric po kitu metu out. Tik sakau gali but dilema, jei kitamet red bull kovotu del cempo. Bet jis turbut supranta, kad wdc gales but tik vienas :)
karkiusas
| 10/21 09:02 Atsakyti
Gera diena gerbiami komentatoriai :) Norge o mano spejimas kad kitas sezonas RIC red buliuose paskutinis :D kaip ir aisku kad red buliai promotins Maxa tai ka ten Ricardo veikt ?:) zinant kad RB algu kosminiu kaip kituose komandose nera tai ir ner ko ten sedet ;) veryt geriau i ferrari mercedes neatmeskim ir kokiu MCL zinant kad dede alonso jau sensta ir ten pinigu algom atsiras :D
svecias787
| 10/21 08:06 Atsakyti
Tech
10/20 23:22

realu,kad nores eit kazkur kitur. tik esme ta,kad RBR gali noret pratesti su juo sutarti ,o jis ne. analiziu daug cia buvo ir bus. kol kas H2H 2 sezonaus laimi Ricciardo, nors ant Verstappen nuo pat pradziu buvo statoma. aisku, kai dabar pastatyta iki 2020, realu, kad Ricciardo bus nenesiojamas ant ranku. bet zinai, ne visi yra Weberio mentaliteto :) idomu bus.

taip. dabar bus daug spekuliaciju. bet tu teisus (kaip ir Klepsidra vakar spejo), red bull jau pasake, kad stengsis pratesti su ricardo. idomu kaip jis pasielgs. speju, lauks kitu metu pradzios ir paziures koki bolida sukure ir koks jegu issidestymas. bet jei matys potenciala ir susivilios likst, tai bus jo didziausia klaida, nes verst vistiek greitesnis ir labai greit red bull privales statyt viska ant vieno piloto, jei nores laimeti wdc. nepamirskim, kad kitais metais reglamentas nesikeicia ir konkurencija bus astresne
Mantas F1
| 10/21 00:06 Atsakyti
Klepsidra
10/20 19:55

Kur ta sutartis su Ferrari, AF1?

Kaip visada juk TOLD YA :D
Tech
| 10/20 23:22 Atsakyti
realu,kad nores eit kazkur kitur. tik esme ta,kad RBR gali noret pratesti su juo sutarti ,o jis ne. analiziu daug cia buvo ir bus. kol kas H2H 2 sezonaus laimi Ricciardo, nors ant Verstappen nuo pat pradziu buvo statoma. aisku, kai dabar pastatyta iki 2020, realu, kad Ricciardo bus nenesiojamas ant ranku. bet zinai, ne visi yra Weberio mentaliteto :) idomu bus.
×

TOP naujienos