M. Verstappenas: nereikia kalbėti apie tai, kieno tai kaltė (35)

M. Verstappenas: nereikia kalbėti apie tai, kieno tai kaltė
logo 2018 Balandžio 29 d. 17:48, Red Bull Content Pool / Getty Images

Įveikus 39 ratus Maxas Verstappenas ir Danielis Ricciardo tiesiog išmetė visus šansus kovoti dėl taškų. Pilotai susidūrė tarpusavyje ir pasitraukė iš lenktynių.

Komandos draugai vienas su kitu kovojo visų lenktynių metu, o vienu metu buvo susilietę ir ratais. Po lenktynių M. Verstappenas neslėpė nusivylimo tokia baigtimi.

„Tai yra labai nuviliantis rezultatas komandai. Šiandien visiškai be reikalo praradome labai daug taškų.

Nemanau, kad turime kalbėti apie tai, kieno tai buvo kaltė. Mes lenktyniaujame komandai, atstovaujame labai daug žmonių ir kai taip tiesiog nutunka, tai būna blogai mums abiem“, - teigė olandas.

Paklaustas ar būtų buvę geriau, jeigu komanda būtų pateikusi nurodymus, pilotas atsakė: „Vilkimasis iš paskos šiandien buvo labai stiprus. Kai tik jis buvo priekyje, aš jį vijausi.

Važiavome labai panašiu greičiu ir visada buvome šalia vienas kito. Manau, kad iki to, buvo labai kietos bet teisingos lenktynės. Mes davėme vienas kitam vietos. Tačiau kas nutiko po to – negerai“, - pridėjo M. Verstappenas.Komentarai (35)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
bmw v8
| 04/30 16:06 Atsakyti
Kuo labiau visi teisins Verstapeną, tuo daugiau jis daužys visus, o mum bus geresnis šou! Tik baisu, kad neužmuštų ko nors...
SatanKlaus
| 04/29 22:59 Atsakyti
Na bet žiūriu mėgsta YZF lopus ginti... Toks tokį užtaria. 100 proc asilėlio kaltė...
augis.lt
| 04/29 22:01 Atsakyti
ot reikia kalbėti kieno tai kaltė... MV yra karštas ir bukas - jam autoritetų nėra... arba ginasi kvailai, arba atakuoja "oportunistškai" - kas kitą sykį pasiseka... o žiūrovai euforijoj: o čia tai "pavarė" Maxas... Bet visi pilotai kurie yra toj lenktynių "košėj" žino, kaip sekantį sykį elgtis su juo.
Runius
| 04/29 20:37 Atsakyti
Lenktyninis incidentas. Nebuvo aiškaus trajektorijos keitimo, maxas pagazdino Ricardą ir taip jį elementariai apgavo, tik neįvertino pats kad anas nespės sustabdyti. Pagal taisykles situacija ginčytina, pagal rezultatą - kalti abu. Bet realiai tai buvo kieta bgera kova kokia ir turi būti trasoje. Tokiais atvejais protingesni išlieka, žioplesni iškrenta. Blogiausias scenarijos koks būtų buvęs šiuo atveju, jei komanda būtų liepusi važiuoti vienam paskui kitą nelenktyniaujant.
svecias787
| 04/29 19:56 Atsakyti
YZF
04/29 18:21

Tu video dar karta paziurek, ir nekisk greicio. Greitis neprieko. Kalti abu, bet labiau DR nes bande divebombinti o durys buvo uzdarytos. Dvigubo trajektorijos keitimo taisykles Maxas nepazeide. Dar ne tokiu vingiavimu budavo daug daugiau ir niekas negavo baudos. Ten tas nezymus pasukimas i desine tai nera blokavimas i desine, daugiau pagasdinimas kokiu buna pastoviai. Man DR labiau patinka bet as ziuriu i viska neutraliai o tu ziuri apipiltom akim.

si karta visiskai pritariu tavo mintims. abu ne sventi, bet ricardo gavo pamoka del divebombinimo. siaip senai turejo gaut, nuo boto turejo gaut praeta etapa. jis toks gudrocius, galvoja cia visi aplink durniai ir pasitraukines. nepasitrauke.
SethFin
| 04/29 19:40 Atsakyti
Gali kas nors sitam pasikelusiam povui uzvaziuot per maukaule ten gerai tam F-1 pasaulyje ?
Micius
| 04/29 19:25 Atsakyti
Maxas visas varžybas savo stilium daužė Rikį, kuriam baigėsi kantrybė ir gerai kad stuktelėjo tam šmikiui.
ZEED
| 04/29 19:05 Atsakyti
TSI
04/29 18:47

kaimieciu paistalai, sugerus po pora bambaliu... daunu tautele, taisykliu nei vienas neskaite, nes angliskai ne zodzio nemoka...

galima keist trajektorijas dabar kiek nori ir kaip nori. Kas ivaziuoja i subine, tas ir kaltas, kaip ir gatvej. Pasiskaitykit taisykles. Siuo atveju Maxas blokavo, o Ricardo privalejo mestis i desine ir tiek.
A4
| 04/29 19:01 Atsakyti
Taip MV visiškai kaltas ir su jo elgesiu trasoje reike kažką daryti.Iš kitos pusės DR per daug geros nuomonės apie save,kap patyręs pilotas galėjo elgtis atsargiau,o čia sugrojo ambicijos žūt būt aplenkti.Manau čia jį spauda iškėlė į padanges,tipo geidžiamiauses pilotas,renkasi iš kelių komandų ir tt....
A4
| 04/29 18:47 Atsakyti
MindaugasRick
04/29 18:37

:))) na dalis sakančių, kad ir Ricciardo kaltas elementariai nežino taisyklių. Manevras į dešinę buvo specialiai išprovokuot, kad Maxas kairės nebeblokuotų, nes 2 kart krypties negalima, galima tik grįžti į lenktyninę trajektoriją, o vidus tikrai nėra tokia vieta. Šiaip jau laikas manau teisėjam įsikišt, darosi nebenormalu. Kitas dalykas pats Maxas manau nebeatsigaus psichologiškai. Tokie manevrai parodo, kad jis visiškai nebesitvarko su emocijom. Ar yra dar istorijoj, kad kas taip būtų pradėjęs sezoną?

Pilnai pritariu!
×

TOP naujienos