M. Verstappenas prisiėmė kaltę už sukeltą incidentą (28)

M. Verstappenas prisiėmė kaltę už sukeltą incidentą
logo 2018 Balandžio 15 d. 12:12, Red Bull Content Pool / Getty Images

Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas prisiėmė kaltę už Kinijos GP lenktynėse sukeltą avariją, kurioje sudalyvavo ir „Ferrari“ atstovas Sebastianas Vettelis.

Kovodamas dėl pozicijos, viename ir trasos posūkių, 43-ame lenktynių rate olandas neišvengė kontakto su priekyje važiavusiu vokiečiu. Abu bolidai apsisuko, sportininkai prarado ne vieną poziciją.

Teisėjai nusprendė, kad dėl avarijos buvo kaltas M. Verstappenas ir skyrė jam 10 sek. baudą, dėl kurios sportininkas iš ketvirtos vietos nukrito į penktą. Po varžybų olandui taip pat buvo skirti baudos taškai.

„Mačiau, kad jis turėjo problemų su padangomis, tad bandžiau stabdyti vėliau. Užsiblokavo galiniai ratai ir aš atsitrenkiau į jo bolidą. Akivaizdu, kad tai mano kaltė“, - sakė M. Verstappenas.

„Dabar lengva sakyti, jog turėjau palaukti ir lenkti jį vėliau. Tai turbūt būtų buvusi gera mintis. Deja, nutiko kitaip.“

„Dabar lengva komentuoti mano elgesį trasoje. Viskas klostosi ne taip, kaip aš to norėčiau. Bet ar dėlto turėčiau nusiraminti ir pakeisti vairavimo stilių? Nemanau. Gaila, jog taip nutiko. Turiu viską išanalizuoti ir kitose lenktynėse būti stipresnis.“

Komentarai (28)


Zilvaras
| 2018 Balandžio 18 d. 19:23
"viename ir trasos posūkių"
dizainas naujas, klaidos tos pačios...
pergalingas
| 2018 Balandžio 17 d. 16:01
1protingas....tu ziuri ir matai nieko. Sulyginai alonso su raikiu kai abu uz ferrari vaziavo... ot koks protingas... kimis ten per vien rata atsilikdavo po 1 sekunde nuo alonso ir daugiau. Ir tu save skaitai objektyviu ziurovu? Nzn kokius akinius nesioji, bet taip aklai ziuret i savo ideala , kad nesuvokti, jog visa masina viskas buvo padaryta alonsui ir niekas nesirupino kimiu. Viskas buvo dedami i alonso o raikonenas paliktas vienas turejo tvarkytis su visu sudu. Kimis labai gerai pasakes buvo. As zinau kodel yra tokie rezultatai ir as nesuku galvos. Cia buvo tiesiai sviesiai pasakyta visiems, jog nesitikekit is manes rezultatu, nes as nieko negaliu pakeisti. Ferrari siek tiek pradejo geriau ziureti i antra pilota kai pamate jog konstruktoriuose 3vieta svieciasi pastoviai. Db del prestizo svarbu bent red bullius aplenkt... o ka db paziurek i savo alonso. Vandornas vs alonso skirtumas 0.3- 0.2 alonso naudai, per rata. Taip iseina vandornas 1sek greitesnis uz raikonena :))))) juokas pro asaras skaitant blevyzgas.... jei jau matai savo ideala tai prisimink kaip alonso pralose hamiltonui.... 2007. Naujokui juodaodziui lenktyniaujanciam pirma sezona. Su didele pagarba alonso, jis tikrai greitas, gal net greiciausias, bet kad taip nusisneket kaip protingas 1 reikia labai labai dideliu sugebejimu, turbut didesniu uz alonso
1_Protingas
| 2018 Balandžio 16 d. 11:24
evbi
| 2018 Balandžio 16 d. 00:48

O nebūdavo šlykštu, kai Massa Alonzo šestiorka dirbo trasoj?

Alonzas žinojo, kad eina į šumakerinio tipo komandą, kur 2 draiverių taškai kaupiami vienam. Ten jau šumacheriozė taip buvo įaugus, kad naivu tikėtis, kad per trumpą laiką to galima būtų atsikratyt. Bet pripažinsiu - 2009-ais bijojau, kad fiatai gali ir Alonzui sintetinį titulą iškept. bet pranieslo! Bet situacija su Kimiu kitaip - kai Kimis šalia Alonzo buvo, tai ten aišku graudulys didelis buvo žiūrėt. Dabar gi prie Fetelio tai rimtas vyras ir dažnai priekį važoja. Bet Kinijoje laikyt su nusilupusiom padangom visiškai aukojant lenktynes, kad Fetelis 2-3 sekundes atgrotų nuo Boto - nu apgailėtinai atrodo. Bahreine vėl - kad Mersus apgaut, Kimį į boksus anksčiau ima, kad Fetelis gautų švarią eigą. Padūrė kaip Buliai fiatus 2009-ais. tada Vėberio sąskaita, o dartės Kimio.
robotukas24
| 2018 Balandžio 16 d. 10:04
Vien tai, kad pienburnis prisieme kalte, jau yra "wow"! Maniau, kad bus kaip visada: musis sau I krutine, rekdamas as nekaltas, as nekaltas. Is kitos puses, jis ka tik prisipazino, jog vairavimo stiliaus nekeis. Tai reiskia niekas kaip ir nesikeicia, kegliu siemet dar bus daug vaikio kelyje.
evbi
| 2018 Balandžio 16 d. 00:48
1_Protingas
| 2018 Balandžio 15 d. 16:39

Na per pora pirmųjų lenktynių našarom gavo taškų - dabar prarado nes dėl savo kaltės. Ratas sukasi. Patikėk fiatai viską padarys, kad Fetelis jų gautų kuo daugiau. Net šlykštu, kai Mazgotę Raikoneną pastato blokatorium visiškai nesukdami galvos dėl jo lenktynių, bet taktiką daryti tik tokią, kad taškų gautų Fetelis. Tad dėl jo taškų gali pergyvent mažiausia - iškovoja maksimumą kiek galima ir net daugiau.

O nebūdavo šlykštu, kai Massa Alonzo šestiorka dirbo trasoj?
protobokstas
| 2018 Balandžio 15 d. 22:03
geriau ferai susitatu, kad kokie toro roso snarglį ištaranuotų, dar ir mersai už tai padėkotų, nes tikimybė kad snarglys ką nors iškirs daugiau kaip 50 proc...
Ayrton_4eva
| 2018 Balandžio 15 d. 21:48
vienas iš nedaugelio atvejų kai 1_P komentaras taikliai 10 ir 10. Plius Verstappenas prisiėmė kaltę kas yra retas atvejis iš jo pusės, mane pvz nustebino.
poncijus
| 2018 Balandžio 15 d. 21:40
Dziugu, kai antakio mazgote su bambaliu prie tv viska supranta geriau uz pacius lenktynininkus:) vidutinio amziaus krize?
apakes23
| 2018 Balandžio 15 d. 18:06
Ten kur pienius- painiava! :)
1_Protingas
| 2018 Balandžio 15 d. 16:39
Ned
| 2018 Balandžio 15 d. 13:17

Kas is to atsiprasimo Vetelis per ji 3 vietas prarado .Nusisikt ant to atsiprasimo tiesiok lenda kaip kamikadze visada ir tiek.

Na per pora pirmųjų lenktynių našarom gavo taškų - dabar prarado nes dėl savo kaltės. Ratas sukasi. Patikėk fiatai viską padarys, kad Fetelis jų gautų kuo daugiau. Net šlykštu, kai Mazgotę Raikoneną pastato blokatorium visiškai nesukdami galvos dėl jo lenktynių, bet taktiką daryti tik tokią, kad taškų gautų Fetelis. Tad dėl jo taškų gali pergyvent mažiausia - iškovoja maksimumą kiek galima ir net daugiau.
×

F-1.lt pulsas