M. Verstappenas tapo jauniausiu pilotu, iškovojusiu taškus F-1 (12)

M. Verstappenas tapo jauniausiu pilotu, iškovojusiu taškus F-1
logo 2015 Kovo 29 d. 15:40, Getty Images
Maxas Verstappenas tapo jauniausiu pilotu, kuriam pavyko iškovoti daugiau nei 1 tašką „Formulės-1“ lenktynėse.
Šis pasiekimas greičiausiai liks nepagerintas dar daugelį metų, kadangi pagal naująją sistemą, kuri įsigalios nuo kitų metų, F-1 čempionate galės dalyvauti tik sportininkai nejaunesni nei 18 metų.
Olandas, kuris dabar yra 17 metų ir 180 dienų amžiaus, prastai startavo šiandien Malaizijoje vykusiose lenktynėse ir nusirito į dešimtąją vietą. Tačiau vėliau sportininkui pavyko įveikti kelis varžovus, tame tarpe ir komandos draugą Carlosą Sainzą, bei finišuoti septintoje vietoje.
„Pirmi lenktynių ratai man buvo gana sunkūs. Turėjau tam tikrų problemų su stabdžiais ir padangomis“, – pasakojo „Toro Rosso“ pilotas M. Verstappenas.
„Po pirmojo sustojimo į trasą išvažiavau su kietos sudėties padangomis ir situacija pasitaisė į gerąją pusę. Bolido balansas buvo geras, palaikėme lenktynių ritmą, o po 15 ratų neliko problemų ir su stabdžiais. Nuo tos akimirkos galėjau spausti.“
Jaunasis sportininkas liko patenkintas sėkmingai atliktu lenkimu prieš „Red Bull“ pilotą Danielį Ricciardo.
„Bolidas tuo metu dirbo puikiai, o tai suteikia papildomo pasitikėjimo. Manau, kad tai buvo labai geras lenkimas. Po jo tikrai šypsojausi.“
[gallery id=1115 rand=rand]

Komentarai (12)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Zeto
| 03/30 18:24 Atsakyti
Mldc, o komentatoriai juodariai. Tipo Verstappenas toks itakingas ir garsus pilotas, buves daugkartinis PC, kad tik to deka jo sunus prasimu.. ty buvo prastumtas i f1. Visiskai pelnytai jis pastebetas ir pakviestas. Cia jum ne kokio JO sunus, kuriam vien del pavardes visi keliai atviri ir nenustebciau jeigu istikruju iki f1 daeitu. Vat tada paziureciau kaip apsiseileje cia vel fanatizmu uzsiiminetumet, kaip kadaise JO laiakis. Bet cia juk kazkoks Verstappenas... kurio tetis nenutylejo faktu apie salygas komandoje su JUO, o tai juk automatiskai garantuoja net jo sunaus nemegima ir stumima. Bet jei nors kiek pagalvotumet, suprastumet, kad bachuriukas tikrai ne tokio piloto sunus, kuriam vien tik vardas ar turtai leme esama situacija. Talento jis tirkai turi, todel mielai palaikysiu ji lenktynese. Beje tas Sainzas man atrodo daug labiau vardo deka yra cia, nei Maxas
igniukas
| 03/30 12:02 Atsakyti
kiur cia tie ekspertai avinu gvardija,nepavaziuos ne jam vieta ir t,t, juokdariai.
Dausa Dausa
| 03/30 10:49 Atsakyti
haha nice one apie vaikiska sampana
vaideriuks
| 03/30 08:17 Atsakyti
Na aš ir esu iš tų skeptikų, kurie mano, kad niolikiniams ne vieta Formulėje 1, bet šitas jaunuolis stebina geraja prasme.
nma
| 03/30 01:28 Atsakyti
Sveikinimai!
red_speed
| 03/29 22:05 Atsakyti
Kynce > #prisiutagalviu cia savybe, jei ne alfonsas, tai kitus savo pasiuteliu putoms apdrabstyti .. apgailetini padarai.
Remsas
| 03/29 21:26 Atsakyti
Jeigu Maxas iškovotų podiumą, tai ką jam duotų ant pakylos? Vaikišką šampaną ar normalų? :D
O šiaip tai šaunuolis vaikis, atrodo kartais, kad griau važiuoja už kaikuriuos senbūvius.
Kynce
| 03/29 20:20 Atsakyti
Nu bet kas jus per *** komentatoriai!!!!! Nesugebat pasidžiaugti jaunuolio sėkme tik stumet ant jo. Šlykštu skaityt tokiu isgamu komentarus.
Klepsidra
| 03/29 18:48 Atsakyti
Per pora lenktyniu tikriaus pasieke daugiau nei tevas, pasizymejes nebent tuo, kad 2001 Brazilijoje lenkiamas ratu sugebejo sulisti i sikna lenktyniu lyderiui Montoyai: https://www.youtube.com/watch?v=-fIXiuEyiNU . Jaunuoliui iki Sainzo siknos irgi nedaug truko siandien, bet laiku sureagavo
Orakulas VI
| 03/29 17:13 Atsakyti
Dar galėjo pasigirti, kad aplenkė du pasaulio čempionus Button'ą ir Alonso.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas