Maxas Verstappenas išgyveno chaosą pirmame rate ir po to itin nesunkiai triumfavo Meksikos GP lenktynėse.
Jau lenktynių pradžioje pilotas kovėsi su Sebastianu Vetteliu ir Lewisu Hamiltonu neužleisdamas niekam nei centimetro. Po to britas su vokiečiu neišvengė kontakto, o M. Verstappenas pabėgo į priekį.
Nuo M. Verstappeno antras atvažiavęs Valtteri Bottas atsiliko beveik 20 sekundžių.
„Startas buvo itin svarbus, ypač kai nusprendžiau bandyti lenkti visus išorėje. O tai susiklostė labai gerai. O nuo tada aš tiesiog saugojau padangas ir bolidą, kuris atrodė fantastiškai.
Žinoma, turiu padėkoti „Red Bull“ ekipai, be jų tai nebūtų įvykę. Po praėjusios savaitės šios lenktynės buvo tiesiog fantastiškos. Tai buvo nuostabu“, - kalbėjo M. Verstappenas.