M. Webberis: keliu kepurę prieš S. Vettelį

M. Webberis: keliu kepurę prieš S. Vettelį
logo 2023 Sausio 05 d. 14:28, Red Bull/Getty Images

2022 metų pabaigoje Sebastianas Vettelis užbaigė „Formulės-1“ lenktynininko karjerą. Jo buvęs partneris „Red Bull“ komandoje Markas Webberis mano, kad keturiskart pasaulio čempionas dar galėjo kurį laiką pasilikti čempionate.

Markas Webberis: „Manau, kad Sebastianas teisingai pasirinko momentą išėjimui, bet, atrodo, gal kiek per anksti nei derėtų, nes jis iki šiol moka labai puikiai pilotuoti bolidą. Džiaugiuosi, kad Sebastianas praleido puikią karjerą ir išsaugojo sveikatą. Karjeros pradžioje jis bandė „lipti per kitas galvas“ ir savo karjeros pike sugebėjo labai daug ką. „Formulė-1“ ilgėsis Sebastiano – keturiskart pasaulio čempionai yra neužmirštami.

Karjeros pradžioje tarp mūsų ne viskas klostėsi sklandžiai. Aš kartu su juo lipdavau ant podiumo, bet pozicijų pasiskirstymas, pasakysiu taip, dažnai būdavo ne visai teisingas.

Metams bėgant Sebastianas smarkiai pasikeitė ir sportui suteikdavo daug žavesio – tai nebūdavo jam būdinga karjeros pradžioje. Jis pasiekė ne tik rezultatų, bet „Formulei-1“ padarė kur kas daugiau. Keliu kepurę prieš Sebastianą Vettelį“.

Red Bull Racing
Komanda: Red Bull Racing 2024 sezono taškai: 0
Variklis: Red Bull Powertrains Važiuoklė: RB18
Plačiau
Sebastianas Vettelis
Pilotas: Sebastianas Vettelis 2024 sezono taškai: 0
Komanda: Aston Martin Amžius: 36 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0