„Manor“ bolidus papuoš mėlyna spalva

„Manor“ bolidus papuoš mėlyna spalva
logo 2015 Liepos 03 d. 07:15, Manor
Pasirašiusi naują partnerystės sutartį, „Manor“ pristatė atnaujintą savo bolido išdažymą.
Komandos automobilius iki šių metų sezono pabaigos papuoš mėlyna spalva bei naujos partnerės „Flex-Box“ kompanijos logotipai.
„Per pastarasias kelias savaites, tai jau antras pranešimas apie pasirašytą naują partnerystės sutartį. Taigi, mūsų ekipa pastaruoju metu išgyvena tikrai įdomų laikotarpį“, – sakė „Manor“ ekipos vadovas Johnas Boothas.

Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas