Meksikos GP ateityje gali būti išbrauktas iš F-1 tvarkaraščio (3)

Meksikos GP ateityje gali būti išbrauktas iš F-1 tvarkaraščio
logo 2018 Gruodžio 09 d. 17:55, Red Bull/Getty Images

Meksikos GP etapas ateityje gali būti išbrauktas iš F-1 tvarkaraščio. Šalies žmonėms išsirinkus naują prezidentą, ketinama stipriai sumažinti išlaidas. Meksikos prezidento Andeso Manuelio Lopezo Obradoro teigimu, valstybė neprisidės prie to, jog ateityje šalyje būtų organizuojamos F-1 lenktynės.

Meksikos GP organizatoriai penktadienį FIA Gala renginyje ketvirtus metus iš eilės atsiėmė apdovanojimą už geriausią metų „Grand Prix“.

„Autodromo Hermanes Rodriguez“ trasoje yra rengiamos ne tik F-1, bet ir „Formulės-E“ lenktynės. O kitų metų sausio mėnesį minėtame lenktynių žiede vyks „Čempionų lenktynės“.

„Turime išsiaiškinti kaip galėtume išspręsti šią problemą. Tikrai neplanuojame mokėti mokesčių mokėtojų pinigų tam, kad išsaugotumėme F-1 lenktynes“, - sakė Meksikos sporto komisijos atstovė Ana Gabriela Guevara.

„Meksika turi didesnių problemų nei ši. Didelė dalis šalies žmonių gyvena žemiau skurdo ribos. Korupcija stipriai prisidėjo prie to, kad „Grand Prix“ sugrįžtų į Meksiką. Buvo duota daug kyšių, kad F-1 lenktynės vėl būtų surengtos „Autodromo Hermanos Rodriguez“ trasoje.“

Komentarai (3)


kazkas_
| 2018 Gruodžio 10 d. 16:45
fnatic
| 2018 Gruodžio 09 d. 20:21

Aš už. Grand Prix etapo rengimas yra smulkmena palyginus kokios problemos iš tiesų kamuoja Meksika ir ten vietos prabangai kolkas nėra.

Tokiu atveju tik arabai su kinais ir tegali rengti F1 etapus. Nes visur kitur yra daug svarbesniu pinigu naudojimo budu. Toj pacioj JAV pilnos gatves benamiu ir griuvanti infrastruktura.
ddt
| 2018 Gruodžio 09 d. 20:51
Idomu, kam tie kysiai buvo duoti? Cia labai neblogai prasiziota apie nusikalstama veika, bet kazkaip taip laiku susigriebta ir nustota kalbet :)
fnatic
| 2018 Gruodžio 09 d. 20:21
Aš už. Grand Prix etapo rengimas yra smulkmena palyginus kokios problemos iš tiesų kamuoja Meksika ir ten vietos prabangai kolkas nėra.
×

F-1.lt pulsas