Trečius metus paeiliui Meksikos GP etapas vyksta prie pilnai užpildytų tribūnų. Šiais metais organizatoriai dar spalio pradžioje pranešė, kad visi bilietai parduoti, o po lenktynių pranešė apie įspūdingą statistiką.
Per visą praėjusį savaitgali brolių Rodrigezų autodrome apsilankė 337043 žiūrovai: 88118 – penktadienį, 113068 – šeštadienį ir 135857 žiūrovai sekmadienį.
Šiais metais pagal lankomumą daugiau žiūrovų buvo tik Silverstoune, kur sekmadienio lenktynes stebėjo 137500 žiūrovų.