„Mercedes“ ir „McLaren“ nekeičia pozicijos dėl lanksčių sparnų

„Mercedes“ ir „McLaren“ nekeičia pozicijos dėl lanksčių sparnų
logo 2021 Gegužės 28 d. 18:52, Unsplash

Mercedes“ bei „McLaren“ komandos nekeičia savo pozicijos dėl varžovų naudojamų lanksčių sparnu ir neslepia nepasitenkinimo FIA sprendimu.

Monako GP metu nebuvo pateiktas nė vienas protestas, tačiau jų galbūt nepavyks išvengti kitose sezono lenktynėse Azerbaidžane, kur Baku miesto trasoje yra ne viena ilga tiesioji, tad ten kelios ekipos gali turėti pranašumą dėl naudojamų lanksčių sparnų.

FIA informavo komandas, kad bus naudojami griežtesni sparnų testai, tačiau tai bus daroma tik nuo Prancūzijos GP.

„Mercedes“ technikos direktoriaus Jameso Allisono teigimu, komanda toliau stebės situaciją ir nuspręs ką daryti toliau.

„Mes stebėsime situaciją ir priklausomai nuo to, ką pamatysime, nuspręsime ką darysime toliau. Baku tikrai yra ta trasa, kurioje tokie sparnai bus efektyvūs“, - sakė J. Allisonas.

„Mercedes“ lenktynininkas Lewisas Hamiltonas šią savaitę teigė, kad dėl naudojamo lankstaus galinio sparno varžovų ekipa Baku miesto trasoje gali įgyti iki 0,6 sek.

Dabartine situacija nėra patenkinta ir „McLaren“, kuri čempionate užima trečią vietą ir tik dviem taškais lenkia „Ferrari“, kuri, kaip prasitarė pastarosios vadovas Mattia Binotto, taip pat naudoja lankstų galinį sparną.

„Akivaizdu, kad mūsų veiksmai nepriklauso nuo to, ką daro „Mercedes“. Bet mes taip pat kalbėjomės apie tai su FIA atstovais“, - sakė „McLaren“ vadovas Adreasas Seidlas.

„Esame nepatenkinti tuo, jog nustačius, kad tie sparnai neatitinka taisyklių, varžovai toliau juos naudoja. Štai kodėl apie tai mes kalbamės su FIA atstovais.“Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794